Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy 18 éves...

Mit gondoltok, ha egy 18 éves lánynak rövid körmei vannak, és még csak be se festi?

Figyelt kérdés

Anya sokszor csesztet emiatt, mert szerinte minden ember azt gondolja ilyen esetben a másikról, mint ő. Egyenlőre még nem írom le, hogy ő mit gondol


Ti mit gondoltok?


2021. ápr. 16. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Egyenlőre még nem írom le, hogy ő mit gondol"

Márpedig addig nem fogsz teljesen kielégítő választ kapni.

2021. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem ha a lány nem hord műkörmöt, nem festi a körmét, stb. A természetes kinézetét szeretem egy lánynak. Persze ha néha befesti nincs azzal bajom.

20/F

15/F-ként is ugyanezt gondoltam.

2021. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra abszolút pozitív.
2021. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy barátnőm, aki szerint az a nő kb lelakott volt, aki nem jár körmöshöz. (már nem barátkozom vele)

Neki az anyja verte bele a fejébe ezeket a marhaságokat.

Érdekes módon nekem a festetlen, de szép alakú körmeimmel (igénytelen!!! szerinte) jó ideje van barátom, ő meg még mindig folyamatosan a nagy őt keresi.

2021. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem attól ápolt valakinek a keze/körme, hogy műkörmöshöz jár. Szerintem is üdítő manapság olyan nőt látni (még nőként is ezt mondom) akinek természetes a körme, a haja, az arca és nincs televarrva a bőre. Utóbbit sosem értettem miért terjedt el. Szörnyen rondának találom a tetoválást legyen akármilyen kicsi apró, piros, zöld, kék, rózsaszín, fehér...mindegy. Ronda.
2021. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmit. Ápolt és figyel magára. Jól teszi!
2021. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, elég nőies, de körmön soha az életben nem volt sem megcsinálva, de még csak lakkozva sem normálisan, csak gyermekkoromban. Nekem nem hiányzik sem a hosszú köröm, sem a műköröm, sem az, hogy festve legyen, mégis jól érzem magam így. Én csak akadályt látok ebben a magam részéről. Engem akadályozna a hosszú köröm akár mű, akár igazi. Ráadásul én nem is tudnék rá vigyázni a magam részéről. Semmi bajom ha más csináltatja, nem ítélem el, de nekem soha sem kéne.
2021. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Semmit. Mit kéne erről gondolnom? Nem jut eszembe semmi ha azt látom hogy valakinek nincs kifestve a körme.

De arról se ha valakinek ki van, arról max hogy jól néz ki (már ha tényleg olyan extrás), de az se baj ha nincs kifestve.

2021. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg 18 éves lánynak nincs se műkörme, se kifestve. Felesleges ilyenen fennakadni. Hogy mit gondolnék róla? Semmit.
2021. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla, hogy egy normális, egyszerű nő. -Nem attól lesz egy nő nőies, hogy extrém módon feltűnősködik. A küllemének összhangja a lényeg és hogy miként él a női szerepkörével.
2021. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!