Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eszméletlenül erős kisugárzás?

Eszméletlenül erős kisugárzás?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek olyan mintha mindig csillogna a szeme. Annyira erős kisugárzása van, hogy nem lehet nem észrevenni.


Az érdekes az benne, hogy alapból az arca nem is igazán szép, és egy kicsit duci is, csak egyedül a szemei. Nagy kerek szemekkel rendelkezik. És nem tudom elmondani, mintha valami "erő" lenne benne.


Nagyon kellemes érzés ránézni.


Ismertek ilyet? Mit gondoltok róla?



2021. ápr. 17. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek.masok szerint enis eros kisugarzassal rendelkezem :) minden alkalommal kellemes erzes tolt el ha talalkozom ezzel az ismerosommel
2021. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez a szerelem.
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Bezony... Szerelemnek mondanám...
2021. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kivéve ha hetero vagy és lány... Akkor bocsesz
2021. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez még baromi messze van a szerelemtől. Egyszerűen vannak szemek, arcok, amikkel ó érzés összekapcsolódni. Ismerek olyan kutyaeledel boltos csajt, aki akkor se kéne, ha egyedül lennénk egy lakatlan szigeten, de a hatalmas mélybarna szemében biz'isten jólesik elmerülni.
2021. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem ismertem ilyen embert............... Lehet igazad van
2021. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szem: a lélek, a gondolatok, a belső állapot tükre.


Ha kandzsi és bandzsi, akkor is.

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-esnek: a tekintet nem anyagi...
2021. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek szerelem!

A legjobb csaj akit valaha ismertem egy telt, 160centi magas mosolygós,nevetős szuper csaj!

Hiába nem volt a legszebb, elfogadtamagát,folyamatosan vidám voltt,minden hülyeségben benne volt. Azóta sem találkoztam olyannal. Nagyon bánom,hogy nem fogtam meg a kezét és jelentettem ki,hogy mi márösszetartozunk, nem engedem el többet. Azóta találkoztam szebbel, okosabbal, lazábbal,de még így 10év után is eszembe jut.

Ha teheted nond el neki amit érzel!

Jobb megpróbálni és elbukni mint később bánkódni.

2021. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miquel, #16:23


Véletlenül nem Debrecenben láttad ezt a bizonyos mélybarna szemű kutyaeledel-boltos hölgyet? :)


Van itt Debrecenben egy ilyen boltos nő, és meglepődtem a kisugárzásán: nem kis termetű hölgyet képzelj el (nem vékony, de nem is túlsúlyos meg semmi, egyszerűen csak jó alkata van) és egy fejjel magasabb nálam, pedig én se vagyok magas. Kicsit olyan domina-szerű beütése van, és ez hihetetlenül tetszik :)


Persze biztosan van párja

2021. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!