Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vette még észre?A szebb...

Ki vette még észre?A szebb emberek több mindenben pozitívabbak.

Figyelt kérdés
Szebb a hangjuk,legyen akár férfi akár nő és jobb ízlésük van,jobb esztétikai értékük Rengeteg szép emberen észre vettem,de ez vajon miért alakulhatott ki így?Persze meg van az ellenkezője is de az ritkább.Hiába nem ért valaki egyet mert ez akkor is így van,persze nem biztos hogy ettől ők jobb emberek is,csak ezek az észrevételeim.Általában ők,(a szebbek)nem annyira szigorúak másokhoz,nyugisabbak,elnézőbbek.
2021. ápr. 17. 17:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
esztétikai érzéket akartam írni
2021. ápr. 17. 17:57
 2/17 A kérdező kommentje:
Nen bántani akarom az előnytelen külsejűeket de a filmekben is a gonosz hárpia vagy az agresszív állat a csúnyaság.
2021. ápr. 17. 17:59
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez nincs így. Az a része, hogy egy szebb embernek jobb a hangja, vagy nem annyira szigorúak, nyugisabbak, ez a része nem igaz.
2021. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Én is így tapasztaltam. Hallottál már szép férfit magas, idegesítő hanggal? (ez alól kivétel a meleg férfiak egy része)
2021. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy dicsfény-hatás vagy holdudvar-hatás, de amúgy nincs mindig így. Az a része még talán igaz, hogy az előnyösebb külsejű emberek általánosságban jobban figyelnek a külsejükre, öltözködésükre, viszont ez nem jelenti, hogy jobb az ízlésük, csak nagyobb energiát fordítanak erre. A másik, hogy aki jól néz ki, azon szinte minden jól áll.


4-es, én igen. Az egyik szaktársam egy magas, helyes srác volt, de mikor az első órán megszólalt, nagyon meglepődtem, mert elég magas és idegesítő hangja van. És biztos, hogy nem meleg, az egyik barátnőm járt vele vagy egy évig.

"Általában ők,(a szebbek)nem annyira szigorúak másokhoz, nyugisabbak, elnézőbbek." Erre is elég sok ellenpéldát tudnék mondani, ez nem a külsőtől függ.

2021. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Szerintem meg nem hülye amcsi, sztereotípiákra épülő filmekből kéne következtetni.

2021. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
#4: Hát én bizony láttam. Valamikor az ősidőkben, amikor még újsághirdetésekben lehetett társat keresni, én is kipróbáltam. Rengeteg levelet kaptam, kikötésem volt, hogy csak fényképesre válaszolok. Kaptam választ egy sráctól, 190 cm fölötti, iszonyúan jóképű, jó alkatú pasi volt, úgy hogy válaszoltam is neki. Pont készültem egy húsvéti bálra (kiadónál dolgoztam, ott még szerveztek ilyesmit a 80-as évek második felében, 90-es évek elején is), gondoltam szuper alkalom a személyes találkozóra. Vidékről érkezett, én bp-i voltam, lementem elé a buszmegállóba. Meg is érkezett, leszállt, hatalmas virágcsokorral, majdnem elovadtam... és ebben a pillanatban megszólalt .... azt a herélt kappanhangot leírni nem tudom. Életem talán legborzalmasabb estéje lett, nyilván nem mondtam le a programot, de nagyon igyekeztem minél kevesebbet beszéltetni.
2021. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
A szép emberek nagyon gyakran hiúak is egyben(a csúnyák is ha szépnek erzik magukat). Folyamatosan megakarnak felelni az elvarasaiknak, rengetegszer a tükörben ellenorzik magukat, a hangjukat is megprobaljak magukhoz igazítani, hogy tökéletes legyen az összhatás. Minden e körül forog az életükben. Engem inkább az érdekelne oreg korukban, hogy viselik azt, hogy elcsunyulnak? Bizonyára jobban megviseli őket, de nem ismerek olyan idős embert aki nagyon szép lett volna fiatalabb korában, így hát nem tudom, bar néha látok nagyon ripacs öregasszonyokat akik 16 évesnek való ruhat, sminket stb. viselnek, lehet ok lennének azok?
2021. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Van benne igazság, talan mert emiatt alapból jobban elfogadják őket.
2021. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ismerek szép de gonoszkodó embereket is nyilván.Előfordult hogy egy tanfolyamon,vizsgáztatásnál semmit nem tudtam a gyakorlatból,gyerekem akkor került be a kórházba vele kellett lennem nem tudtam tanulni.Az elméletből párat tudtam csak helyesen megválaszolni.A vizsgáztató egy gyönyörű szép nő volt,elmondtam neki a problémáim és így egy kettest megadott szinte az alig semmire.Szerintem biztos van bent valami.Iskolákba is a csúnyácskább tanáraim voltak hárpiábbak,utálatosabbak.
2021. ápr. 17. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!