Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogorvos előtt izgulok,...

Fogorvos előtt izgulok, remegek, a fejem is, a kezem is mikor öblíteni kell. Mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Korábbi tapasztalat alapján ez volt az első 10 percben míg csinálta utána talán lenyugodtam.

Időszerű lenne megint menni, de most megint ezen parázok, felnőtt ember vagyok pedig.

Cikinek érzem bár nem hiszem, hogy megítélne vagy leszólna.


2021. ápr. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre szólsz neki, hogy te vagy az izgulós páciens, az szerintem jó ötlet lenne. Akkor ő is úgy áll hozzád.
2021. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én öklendezős vagyok, eleinte izgultam is. Volt, h láttam, h megmosolyogtak emiatt, de nem érdekelt. Minél gyakrabban mész, annál kevésbé izgulsz. Legalábbis én így voltam, sokáig el sem mentem, mert abban a hitben éltem, hogy szörnyűek a fogaim és milyen ciki, de kiderült, hogy csak a sok fogkő okozta a problémám illetve egy pici lyuk. Azóta igyekszem évente minimum elmenni, leszedik a fogkövet és kész, már abszolút nem izgulok. Persze megértem, ha félsz, mert neked esetleg fájdalmas kezeléseid is voltak korábban, de szerintem ne félj, nem érdemes, bármit ki lehet bírni amúgy is.
2021. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Harry herceg a nagyapja temetesen rangatta a vallat. Emberek vagyunk, idegesen esendobbek.
2021. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Mert te hogy szoktál temetésen viselkedni?
2021. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fsms ***** válasza:
Semennyire, rettegek a fogorvostól. Pedig egy nagyon jó szakemberhez járok.
2021. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem szeret annyira fogorvoshoz járni és nagyon sokan félnek, remegnek, többek között én is. Egyáltalán nem ciki, és szerintem hozzászoktak ehhez. Szerintem semmi baj nincs. :)
2021. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2021. ápr. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!