Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom idegesítőnek,...

Csak én tartom idegesítőnek, hogy mások kiírják Facebook-ra, hogy beoltották őket?

Figyelt kérdés
Akiket esetleg még nem hívtak oltásra, de regisztráltak, annak nem rossz érzés ezt látnia?
2021. ápr. 18. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem rossz érzés, örülök, hogy más ember már védett. Mi is sorra kerülünk majd.
2021. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem faceezek és amúgy sem érdekel ez az egész herce hurca ezzel kapcsolatban
2021. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell nézni...

Valószínűleg a Te környezetedben még sokan vannak olyanok, akiknek nagyobb szükségük van az oltásra, mint neked. Nem kell mindig mindenben elsőnek lenni, ne irigyeld tőlük!

2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem idegesít, mert pont lesz*rom, ki mit ír ki Facebookra.
2021. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyéni dolog, idegesítő.
2021. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ja annyi még hogy látszik mennyi esze van ha minden xart kirak oda a közösségi médiába mivel a nagy partikat és szabikat nem tudja post-olgatni unalmában így maradt ez😁Na ezért nem faceezek....Nevetséges az egész már

Én bárhová mentem már nem raktam ki képek formájában 2 éve sem mert nem láttam nagy értelmét hanem inkább találkoztam a barátaimmal és megmutattam nekik személyesen a fotókat vagy max privátban küldtem ha kérte de ennyi.Ezt a mindent mutogatok dolgot már elengedtem réges rég

#2

2021. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez olyan mint amikor lefotózza az ebédjét. Kit érdekel? Ő dolga.
2021. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igazatok van, a fő, hogy megkapták az oltást, féltékenykedés helyett inkább ennek kéne örülnöm. Majd sorra kerülök én is.
2021. ápr. 18. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát engem nem ezért idegesít, én nem akarom beoltatni magam. Az emberi hülyeség idegesít, hogy minden sz.rt megosztanak, mintha valami hőstett lenne és büszkének kellene lenni rá.

Az oltás beadatásához semmiféle teljesítmény nem tartozik, odamegy, beadják, hazamegy, ennyi.

2021. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!