Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindent kiírni a...

Miért kell mindent kiírni a Facebookra? Totàl idegesítő.

Figyelt kérdés
Szàmomra lecsengett a Facebook. 8 éve vagyok fent, de aktívan màr 2 éve nem hasznàlom.
2018. márc. 30. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Oké, és? Ugyanolyan idegesítő az a csoport amibe Te tartozol. Aki kritizál mindenkit, pl hogy miert osztogat meg ez, ezt neg azt...

Ha lecsengett nala a fb, akkor enged el az egeszet....

2018. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Lefosom a facebookot, meg hogy ki mit tesz fel oda.
2018. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Akkor miért foglalkozol vele, ha lecsengett nálad.

És ha valakinél nem csengett le, akkor az téged miért zavar? Irigyled? Vagy nem értem.

Egyébként HIDE-old. Én minden olyan embert, aki túl sokat posztolt olyan dolgokat amire nem vagyok kíváncsi beállítottam hogy vagy semmit vagy részlegesen lássak tőle dolgokat.


Ha nem használod, hogy hogy tudod mindent kiír oda? Vagy úgy érted a nem használod kifejezést, hogy te nem írogatsz ki semmit de nézegeted? Nem lehet hogy tényleg valahol frusztrál téged valami és ezért zavar hogy más jól elvan ott? Vagy ennyire félted a boldogságát, hogy sok időt van fenn a facebookon? Gondolkoztál már azon miért zavar ez TÉGED? Gondolkoztál azon, hogy vajon TE nálad miért csengett le a facebook míg másnál nem?

Mindezt nem keserűen és másokat utálva gondoltad végig? ;)

2018. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Mai "figyeljetek rám, én vagyok a menő, nem használok facebookot, különleges vagyok " posztunkat hallották.

Amúgy, ha nem használod, akkor honnan tudod, hogy ki mit oszt meg? Hogy idegesít, ha nem is látod?

2018. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Mazochista (aki abban talál élvezetet, ha valaki megalázza vagy fájdalmat okoz neki vagy akár ő saját magának) vagy?

Ha idegesít, miért nézegeted?

Ha 2 éve nem használod, honnan tudod, hogy most mi van ott?

"aktívan" nem használod, tehát nem másért, mint nézegetni jársz oda?

2018. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állítod le a követését azoknak, akik nem érdekelnek?
2018. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte kb. mindenkit kikövettem aki posztolt sokat, vagy hülyeséget, 2-3 éve nem nézem a fb-ot, félévente egyszer megyek fel és úgy látom, hogy mások se nagyon nézik, nem posztolnak, szerintem kiment a divatból.
2018. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért kell mindent elolvasni Facebookon?


Sosem értettem ezeket az "én jobb vagyok mert már nem használom" megjegyzéseket. Ha nem tetszik, nem kell nézni, ki lehet venni a követést onnantól meg csak azt látod amit látni is akarsz.

2018. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem kötelező fb-zni és már sztem nem is rak ki mindenki mindent, mint 8 éve, mikor felkapták. ált az idősebbek posztolnak mindenféle politikai, meg mindennapi idegesítő szennyekről, álhírekről... fiatalok már csak messenger miat vannak ott, ink. instagramot, snapchatet használnak.

kikövetésnek meg az lényege, h aki nem érdekel, ne lásd a posztjait, aki meg érdekel, beköveted... az ilyen megbökések meg sztem már nincsenek is XD

2018. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen korszakom, akkor nem megyek fel rá.

Engem is idegesít sok bullshit, amit kitesznek, de ezek követését leállítva nem szennyezi tovább a hírfolyamot.

2018. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!