Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen küzdősport iskolát...

Milyen küzdősport iskolát kell keresnem ha fő célom az önbizalom növelés és magabiztosan álljak egy késes támadó előtt?

Figyelt kérdés

Szeretnék órákra járni, mások ellen menni fejvédő és kesztyű nélkül is hogy minél szívósabb legyek mentálisan, ugyanis érzem hogy inkább lelkileg vagyok bizonytalan mert nem tudok kiállni magamért, tapasztalat nélkül.

Cigányokkal sok probléma van a környéken és városomban is, sokszor történt szóváltás is amiknél ők indultak felém, hol ott nekem kellett volna megmutatni hogy nem ők vannak az élen.

Tehát olyan suli kellene ahol lehetőség van kevert stílus kialakítására is, szeretnék már végre fellélegezve szabad emberként élni, és bárki elé oda állni az utcán.


2021. ápr. 18. 22:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék soha bemutatót tartani a szerzett tudásról, úgy mint néhány idióta unalmában, segítségre van szükségem ahhoz hogy kiálljak magamért, nem tartom szégyennek.

Lehet hogy a legtöbben odaadnak 1 szál cigit a kéregetőnek, közbe meg jól arcon ver hogy kutyának nézel 1 szállal, és ijedtedben meg elszaladsz előle, védtelenül inkább magadra csukod a kocsi ajtót?

Na ezért keresek minél hamarabb egy induló képzést, de most már használható választ is várnék, hogy tudjak tájékozódni.

2021. ápr. 18. 23:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Kerüld el talán?????Ha belédkötnek akkor gázt nekik!Miért akarnál leállni fél óráig meccsezni velük?Mit nyersz a végén?Te is fogsz kapni hidd el!
2021. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Miskolcon, ha feltűnőbb ruhában cipőben jár a fiatal, akkor betalálják a belvárosban is sajnos, és az a gond hogy egyből tesóként kezelnek, függetlenül attól hogy közünk nincs egymáshoz.

Ragaszkodom a közelharchoz ahol kézi erővel, illetve ha testesebb az a valaki akkor lábbal is gyengíteném.


Avason nőttem fel kamaszkoromig, de sosem kellett védeni magam mert akkor más volt fiatalság, nem szeretném hogy 28 évesen egy 16-18 éves leüssön.

Így is futottam már kétszer, és ki is akartak zsebelni mert futottak utánam ahogy bírtak, de a kocsik között leléptem, és miért? Mert én kaptam volna csak...

2021. ápr. 18. 23:47
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért kérném az oktatáson is a védőfelszerelés elhagyását időnként(csak fogvédő) hogy megerősödjek agyban, és ne zavarodjak össze ha találat ér.
2021. ápr. 18. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!