Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha hazudok kegyes hazugsággal...

Ha hazudok kegyes hazugsággal akkor mindenképp utolér a karma?

Figyelt kérdés
Szóval hazudnom kellet a családnak, hogy nem vettek fel a munkahelyre ahova jelentkeztem de valóságban felvettek volna csak én nem akartam oda menni, mivel túl idegen volt nekem a munka és rájöttem igazából mit is akarok csinálni így hiba volt erre jelentkeztem. De korábban is hazudtam kissé enyhébben, hogy nem felmondtam a munkahelyemen hanem elküldtek de ez azóta se derült ki és több éve van ez. Ez a két alkalom volt amikor ezt csináltam, mert nem szerettem volna látni, hogy csalódottak lesznek ha az igazat hallják, így kevésbé voltak azok. Viszont emiatt mindig is bántott a lelkiismeretem és most is azon vagyok, hogy valamivel kiegyenlítsem de nem tudom mivel. Azt gondoltam, hogy ha felvesznek máshova ahol szerenték is dolgozni ott viszont a maximumot nyújtanám. A karma érzékeli, hogy ha dolgozunk azon, hogy kijavítsunk egy hibát vagy egyből lecsap néha? Nem vagyok vallásos, nem hiszek ilyen ezoterikus cuccokban de a karma az egyetlen amiben valamilyen szinten hiszek, mert sokszor tudatosult bennem mit is jelent igazán.

2021. ápr. 19. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha meg elmondtad volna az igazat, máig hallgathatnád, hogy válogatsz, munkakerülő vagy, stb.

Néha van, hogy kell hazudni.

Ezek nem olyan dolgok, amiért utolér a kénköves izzó pokol.

2021. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: igen.
2021. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!