Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne jó személyíségem?

Hogyan lehetne jó személyíségem?

Figyelt kérdés
Miért van rossz személyíségem?Hogy lehetnék vicces, könnyen beszélő, szimpatikus személyíségű? Hogyan van valakiknek nagyon jó személyísége és hogy lehetne nekem is olyan?

2021. ápr. 19. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Önfejlesztés és Andrew Matthews könyvek (a helyesírásod és az önbizalmad is fejlődik. Kellemest a hasznossal).
2021. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked most milyen a személyiséged mi a probléma vele. Vannak ilyen videók interneten hogy tippek hogy megkedveljenek meghogy tippek hogy jobb beszélgető partner legyél. Azok sokat segítenének neked
2021. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is küszködtem. Elolvastam minden önfejlesztő könyvet és néztem minden ilyen videót. Nem segítettek különösebben. Csak akkor kezdtem el rohamosabban változni amikor elkezdtem magamban beszélni hangosan ha egyedül voltam. Tükörben is beszélgettem magammal. Felvettem pár vlogot. Instant érződtek ezek után a változások pozitív irányba.
2021. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dwayne Johnson személyisége szerintem tök jó pl.
2021. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 ötlete nagyon tetszik! Ez valóban segíthet, így látod önmagad. Egyébként, ezt tanulni kevésbé lehet, legalábbis tudatosan. ha valami nagy hatás ér, majd kinyílsz. Esetleg másoktól próbálj élőben ellesni technikákat. :)
2021. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát.
2021. ápr. 19. 21:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Még ha valaki tud valami jó ötletet akkor örömmel fogadom a válaszát.
2021. ápr. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!