Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat számít egy ember személy...

Sokat számít egy ember személyiségében, hogy milyen a szeme színe a kékek hazudósak?

Figyelt kérdés

Szóval érdekes dolgot figyeltem meg (lehet hogy csak véletlen egybe esés), és nem is nagyon hiszek az ilyenben. De a volt barátnőim körül kicsit jobban szétnéztem volt 3 kék szemű, és mind a három hazug, hamis, sumák ember volt. Volt egy csomó barna szemű nekik meg igazi érzelmeik voltak (ők is voltak néha szemetek), de teljesen máshogy viselkedtek mint pl a kék szeműek. Volt zöld szemű de az egy fehérmájú k..va volt :D szóval annyira nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval én a kék szemű embereknél vagyok megakadva, más is tapasztalta ezt velük?


2021. ápr. 18. 16:15
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Az ember nem tehet a szemszínéről, nincs összefüggés. Ez olyan mintha azt mondanád hogy a barna hajúak hazudósak vagy azok akiknek B a vércsoportjuk. én pont kék szemű vagyok de iszonyat rosszul hazudok, míg ismerek hazugságbajnokokat mindenféle szemszínnel. A volt barátnőidnél annyi lehet az összefüggés hogy tetszett a szemük, ezért volt 3x is kék szemű és mivel az exeid, negatívan gondolsz vissza rájuk. Velem életem során nagyon sok ember volt szemét és a legtöbb barna szemű volt. Most akkor a barna szeműek szemetek? Ugyan már.
2021. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

volt 3 kék szemű, és mind a három hazug, hamis, sumák ember volt. Volt egy csomó barna szemű nekik meg igazi érzelmeik voltak


Ez bullshit. Vagyis hogy normálisan válaszoljak, csak véletlen egybeesés.


Mondom is miért:

Nekem az összes kék szemű ismerősöm és rokonom egy jóravaló, őszinte, kedves ember. Mindig a másik érdekét tartják előbbre a sajátjuk helyett.


Viszont több barna szemű ismerősöm van, aki hazudik, becsap másokat, sőt még erőszakos is.


Akkor most írjak ki én is kérdést ezzel kapcsolatban, hogy a barna szeműek hazudósak, a kékeknek meg igazi érzelmeik voltak (nem pszichopaták) ??



Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jó a megfigyelőképességed, és ilyenekben is találsz összefüggést (komolyan), de ez sajnos csak véletlen humbug és nincs alapja. :(

2021. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ember meg tud változni. Képes lehet hazugból őszintévé válni, ha komoly az elhatározása, és ki is tart mellette.


Akkor erre a kékszeműek képtelenek volnának? Vagy a többiek gyárilag nem hazudnak?

2021. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# Megtudnak valtozni a kekszemuek is. Csak ilyenkor a szem szine is megvaltozik.
2021. ápr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es

Ez komoly?

2021. ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!