Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel, képes lennél...

Tegyük fel, képes lennél irányítani az álmaidat. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Használnád ezt a képességet? Akár felépítenél egy párhuzamos életet?

2021. ápr. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már csináltam is,szuper érzés tud lenni. 🙂
2021. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad?
2021. ápr. 19. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Irányította benne a dolgokat.

Volt olyan is amikor nem tudtam irányítani és akkor pont rosszat állmottam,kívülről láttam a testemet és majd meg fuladdtam nem tudtam felkelni és mozdulni sem.

2021. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudatos álmodásként keress rá.


[link]

2021. ápr. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom irányítani. Unalmas.
2021. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
felálomban lehet könnyen irányítani... nekem életemben max. 2x sikerült
2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Hogyhogy unalmasnak találod? Vagy az a gond, hogy nem tudod magadat meglepni álmodban, szóval mindig tudod előre, mi lesz?
2021. ápr. 21. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Mióta az eszemet tudom, tudatosan álmodok. Emlékszem, mikor kisgyerek voltam és rosszat álmodtam fel tudtam ébredni, amikor akartam.

Annyira nem rossz a helyzet, mert nem én hozom létre az álmot. Viszont kb bármit meg tudom változtatni, helyszínt, személyt, szituációt, bármit. Mindig tudom, hogy ez álom, és azt is tudom, hogy mindenható vagyok benne. Azt is tudom, hogy bármikor felébredhetek, ezért van, hogy kapkodok.

Olyan, mintha filmet kéne rendeznem miközben nézem. Tehát sokat nem gondolkodnak, mert elillan a pillanat. Nem egyszerű. Sokkal jobb és izgalmasabb az, ha csak nézem, és hagyom magam.

És úgy tenni dolgokat, hogy, tudom, hogy semmi következménye egy idő után egyáltalán nem érdekes.

Szóval én igyekszem nem foglalkozni azzal, hogy amúgy tudom, hogy csak álom

2021. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párszor sikerült, de csak félálomban.

Viszont, ha sikerülne elsajátítanom, akkor vagy párhuzamos életet kreálnék, vagy pedig a saját életem egyes mozzanataival "dolgoznék" (újra élném, máshogy tennék dolgokat, ilyenekre gondolok).

2021. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#5 érdekes, amit írsz. Ezek a tapasztalatok egyébként befolyásolják az élethez való hozzáállásodat? Úgy értem, ébren is jobban szereted, ha felülsz a hullámokra, és nem próbálod nagyon befolyásolni az eseményeket? A legtöbb ember szerintem szeretné sokkal inkább a kezében tartani a sorsát, mint amennyire lehetősége van rá, ezért tartom nagyon érdekesnek azt, ahogy te látod a világot.
2021. ápr. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!