Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjátok el az időt?

Hogyan fogadjátok el az időt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy már megint fél 1 van és mennem kéne aludni, mert már megint max 4 órát (se) fogok tudni aludni. Mivel alattam egy hentesbolt van és fél 5-től lehetetlen aludni, füldugó sem segít. Viszont én éjszakai életet élek és 3 előtt nem tudok elaludni. Ami azt jelenti, hogy ha a biológia órámnak engedelmeskedem (már pedig engedelmeskedem, mert hiába fekszek le előbb, órák forgása vár rám), akkor alszok max 2-3 órát. Majd pedig amikor zár a bolt, délután 3 fele visszaalszom és olyan 6-7 fele felkelek. Már 2 éve így van az alvásom. Egyszerűen nekem az este 10 az olyan, mint másnak a délután kettő. Nem tudom elfogadni az időt. Nem akarom elfogadni, hogy már megint éjjel van. Össze-vissza élem az életem már és beleőrülök, viszont rendszert nem tudok belevinni az egészbe, mert a haverjaim ebbe rángattak bele és ezzel az életmóddal tudok velük azonosulni. Ti hogyan fogadjátok el az időt?

2021. ápr. 20. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az időt elfogadni. Milyen hülye kifejezés ez? Ez van és pont. Én is 4-5 órákat alszok és 10 órákat dolgozok
2021. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Érdekes. Én is éjszakai bagoly, vagyok, általában 2-3 fele fekszem, akkor is ha 6kor kelek. Egyszerűen nekem ez a normális, persze ha huzamosabb ideig minden nap 6kor kell kelni, akkor 2-3napig tart a hajnalig fent levés. Amúgy, neked nem így lenne, ha nem lenne alattad a hentesbolt. Egy próbát megérne,hogy nem fekszel vissza délután pár napig, és akkor este hamarabb ágyba kerülnél, nem bírnál fentmaradni. De ha a haverok miatt maradsz fent akkor ez nem fog változni.
2021. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én hétvégénként 12 órákat alszom. Nekem ze az optimális és a hétköznapi 4 óra alvás egyszerűen nagyon kevés nekem. Igen, a haverok köteleznek a fentmaradásra, ekkor videojátékozunk. Amúgy már azon gondolkodom, hogy felmegyek a hetedikre és kifekszek a lépcsőházba (igen az az én kérdésem ha valaki kérdezné).
2021. ápr. 20. 01:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Este Xanax, reggel kave. Legalabb amig normalis kerekvagasba nem tersz. A hajnali lefekves meg csak-csak, hogyha utana nyolc orat alszol. De a keves alvas rovid elet. Te vagy a hentesboltos, de ennek aztan semmi koze nincs ahhoz.
2021. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!