Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfinak sok lány...

Ha egy férfinak sok lány haverja/barátja van, azzal ne is merjek összejönni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Hülyeség ez...
Hát, inkább vigyázz vele..
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát én fordított helyzetben nagyon sokszor ez miatt nem jöttem össze a lánnyal...nem is bánom, mindig kiderült hogy nem csak barátkoznak.
2021. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha kisebbségi komplexusaid vagy önértékelési problémáid vannak és hajlamos vagy féltékenykedni meg kombinálni akkor jobb, ha hagyod, mert nem lesz jó vége egyikőtöknek sem.
2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha már az elején ilyen komplexusos vagy, akkor jobb ha nem jössz össze vele, mert csak kényelmetlen helyzeteket fog teremteni, hogy "miért áll szóba" más lányokkal...
2021. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
81%
Egyszer egy lány barátomtól többet akartam, mint barátság a haverjaim unszolására, mivel látták mennyire jól kijövünk egymással több éven keresztül, gondolták miért ne lehetnénk már egy pár. Na, azóta nem vagyunk barátok, pedig kisgyerek korunk óta ismerjük egymást és naponta összefutottunk az incidens előtt.
2021. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább az érdekelne, hogy akinek sok lány barátja van, az hajlamos úgy mond elcsábulni? Ezért félek ilyen emberrel kapcsolatban lenni..
2021. ápr. 20. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha sok lány barátja van, azt jelenti, hogy vonzó, kompetens, tökös. Neked meg önérzékelési zavaraid vannak.


Halkan kérdezem, mi van ha elcsábul? Semmi. Egyre elterjedtebbek a nyitott kapcsolatok, mert élni jó, szenvedni meg rossz.

2021. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy nem lehet szerintem megmondani. Van aki elcsábul sajnos, és van aki nem. Láttam már mind a kettőre példát.
2021. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!