Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is több a gonosz...

Szerintetek is több a gonosz ember a világon mint a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek többsége önző, beképzelt, kétszínű, manipulatív és még sorolhatnám..Tudom, hogy nincs tökéletes személy a világon és mindenki követhet el hibákat, de az már nem normális ha valaki csak arra megy, hogy a másiknak rossz legyen és azon jár az esze, hogy hogyan tehet alá.

Ti hogyan tapasztaltátok ezt?



2021. ápr. 20. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Csak hangosabbak.
2021. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem, hogy feltűnősködnek.Főleg a közösségi oldalakon.
2021. ápr. 20. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyensúly van, csupán, akik pl. jószívűek, ők csendesebbek. Ha nem lenne egyensúly, na akkor lennénk bajban.
2021. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább irigynek látom az emberek nagyrészét, úgy 90%-át. Nehéz erre válaszolni, tekintve, hogy az emberek igazi arca csak bizonyos szitukban mutatkozik meg. Addig is csak nagyon kevés olyan emberrel találkoztam akin rögtön látni, hogy rossz ember de ennek szerintem érthető okai vannak.
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2021. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen, csak a kedves emberek visszahúzódnak, csak akkor nyílnak meg, ha a másik is kedves vele.
2021. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A rosszak hangosabbak és ebből következik, hogy sikeresebbek és ebből következik, hogy ők válnak az idolokká.
2021. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, viszonylag kevés embert ismerek a világon. De akiket ismerek, azok között a "jók" vannak nagyon nagy többségben.

Ennek egyrészt az oka, hogy meg tudom választani a környezetemet. Másrészt szerencsém van.


Egyébként te mit nevezel "jó" embernek? Aki betartja a 10 parancsolatot? Aki nem tesz semmi törvénytelenet? Akit kedvelsz?

2021. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Én leszoktam a hírek alatti kommentek olvasásról. Amikor olyan hír alatt, hogy 12 éves kislányt erőszakoltak meg olvasom a kbszott vénasszonyokat-akiknek virágos keretes profilképe van meg örökszeretetbölcsességes f-szom megosztásai-hogy biztosan a kislány tehet róla, mert minden fiatal MAI lány k-rva, na akkor komolyan szétrobban az agyam. És mondom ugyanezek meg utána irkálják az igemegosztó oldalak poszjtai alá h ámen meg áldás.

Elnézést a vulgaritásért, nagyon ki tudok borulni az ilyeneken.

2021. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút; az emberek csak kétfélék lehetnek, jók és gonoszok. És egy embernek csak egyféle tulajdonságai lehetnek: vagy csupa rossz, így az illető mindenkinek csak árt, vagy pedig csupa jó, akiben van empátia, és még véletlenül sem tett életében soha semmi rosszat.


Nem létezik átmenet a kettő között, nem létezik, hogy valakinek van egy rossz napja, amikor pl bunkó veled, nem létezik, hogy valakinek vannak jó, ÉS rossz tulajdonságai.

Minden egyes emberről el lehet dönteni elsőre, hogy a jók, vagy a rosszak csoportjába tartozik.


Örülök, hogy ezt megbeszéltük.

2021. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!