Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is több a gonosz...

Szerintetek is több a gonosz ember a világon mint a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek többsége önző, beképzelt, kétszínű, manipulatív és még sorolhatnám..Tudom, hogy nincs tökéletes személy a világon és mindenki követhet el hibákat, de az már nem normális ha valaki csak arra megy, hogy a másiknak rossz legyen és azon jár az esze, hogy hogyan tehet alá.

Ti hogyan tapasztaltátok ezt?



2021. ápr. 20. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nem gonoszak. Azért érzed így, mert miközben maguknak akarnak jót )mint ahogy te is), óhatatlanul rálépnek mások tyúkszemére.
2021. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Nincs csak gonosz és jó ember. Mind2 tud jót-rosszat tenni. Az más hogy te mit tapasztalsz tőle.


Például én is ahogy mindenki mind2. Idegenek közt félénk vagyok, csendes, de irigy és önző vagyok néhány esetben. Kétszínünek is hívtak annó, de igazából arra pont nem volt ráhúzható. Lehet neked önző vagy bármi, más szerint meg nem.


Vannak olyanok akiknek a te vagy más kára okoz örömet, de szerintem ez minimum 1x mindenkivel előfordul.


Ez az egész olyan mint a Jin-Jang jel. Gonoszban jó, jóban rossz.

2021. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon. De van olyan, aki jónak tűnik, csak később derül ki, hogy valami gond van.
2021. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az emberek addig jók, amíg lehetőséget nem kapnak rá, hogy büntetlenül rosszak legyenek. Van 10%, aki ilyenkor sem lesz gonosz, ha adsz egy pisztolyt neki, hogy vagy lelő valakit, vagy ő hal meg, inkább ő hal meg. De ez csak 10%. Nem ők a tipikus túlélők, nézd meg Jézust pl. A jóság nem a hosszú élet garanciája.
2021. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ugyanis a való élet nem valami elb4szott disney mese, ahol az embereknek kétféle személyisége lehet, jó vagy rossz...
2021. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14 es én inkább lelövöm
2021. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!