Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy túlsúlyos lánytól undorodn...

Egy túlsúlyos lánytól undorodnak a fiúk ( kb 70 kilós lánytól)? Vonzódnak hozzá?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 23:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
7# Uram isten. Hogy találsz ilyen béna kamu "fogyószert" áruló oldalakra? :D
2021. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Szexuális értelemben nem biztos, hogy nem jön be nekik a jól meggömbölyödött formavilág, de most őszintén: melyik vasággyal ötven kilós fiú egojának az az álma, hogy a kis, édes, cuki, oltalmazandó, karjába vételezendő barátnője másfélszer akkora legyen darabra, mint ő maga, azt rajta nevessen az egész iskola...
2021. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mumumururu válasza:
0%
Nem undorító, csak ciki és emiatt taszító, mert mit szólnak, lehet tenni ellene, nem egészséges stb.
2021. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem mackós ként nagyon is bejön.
2021. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 70 kg egyáltalán nem túlsúlyos.

De ha az is lenne....miért érdekel hogy mit gondolnak mások?(főleg a fiúk) Gyönyörű vagy úgy ahogy vagy. Pont ma láttam egy olyan videót hogy "csak azért van a testem, hogy a szívem tartsa. Képzeld el milyen lenne, ha a telefon tokot nagyobbra tartanánk mint a telefont. Mert pont ezt csináljuk." Az számít milyen vagy belülről, és kezdd el szeretni magad. Csak egy van belőled. Gondold el milyen vagány. Csak egy az egész világon. Az élet túl rövid ahhoz hogy azon aggódj/gondolkozz hogy mit gondol egy fiú. Mert kik ők, hogy megmondják milyen vagy? Nem az ő dolguk hogy szeressenek, hanem a tiéd. Le merem fogadni, hogy csodálatos vagy és szard le ha más nem így gondolja. Az csak az ő véleményük. Mit számít? Légy olyan amilyen lenni akarsz és éld az életet mert csak egy van.

Tudom könnyű mondani, de ha hiszed ha nem én is gyűlölöm magam és fáj a tükörbe nézni. Más szerint szép vagyok, stb de én nem így gondolom. És ez a baj. Ha mi nem hisszük el magunkról hogy igenis azok vagyunk, akkor más mondhat akármit. (szóval nem egy beképzelt csajtól hallod ezt)

Remélem tudtam segíteni és egy kicsi lelket önteni beléd 😇

16l

2021. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!