Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy megelégedve a...

Mennyire vagy megelégedve a testeddel, alakoddal, kinézeteddel?

Figyelt kérdés

Ha meg vagy, akkor mindig is meg voltál? Vagy már sikerült változtatnod, hogy úgy nézz ki, ahogy szeretnél?

Ha nem vagy, akkor mi az amin változtatni szeretnél? Ha tudnál változtatni, akkor milyen lépéseket teszel annak érdekében?



2021. ápr. 22. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben meg vagyok elégedve
Nagyjából meg vagyok elégedve
Közepes mértékben vagyok megelégedve
Kevésbé vagyok megelégedve
Egyáltalán nem vagyok megelégedve
60 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Olyan 7/10. Zsíros a bőröm, nem tudok mit kezdeni vele sajnos, de van amikor meg nagyon kiszárad. :(

Én inkább belsőleg változtatnék magamon.

2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Meg vagyok elégedve, de nem azért, mert objektívan nézve megfelelnék a "hivatalos" szépségideáloknak, hanem azért, mert önmagamhoz képest elértem az elérhető maximumot, amit csak ki lehet hozni.

A nulláról indultam el, fogyókúra, sport, kísérletezés az arcszőrzettel, mi és hogyan állna jól, sok munka volt benne, hogy elégedett lehessek magammal. Nincs rajtam semmi extra, de átlagosan jóképűnek, jó kiállásúnak érzem magam, és ezzel jól is érzem magam a bőrömben.

2021. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Amik nem tetszenek magomon, azon változtatni sem tudnék. A magasságom, a kis melleim, a lapos fenekem, az orrom stb. Plasztikával igen, de biztos nem fogok plasztikáztatni.
2021. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Járvány előtt fitnesz modell voltam,meg személyi edző.

Alakom nagyon jó, eb és vb versenyeken szoktam első háromban is szerepelni.

Most se hagytam el magam, csak nem tudtam versenyekre felkészülni.

178cm 60 kg 28L

2021. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Közepes mértékben meg vagyok elégedve. Gyorsan zsírosodik bármit csinálok vele nem használ semmi. Egyenes ami nekem unalmas jobb lenne ha göndör lenne,sokat göndörítek nem tetszik a vállam, szerintem széles, ez ellen semmit nem lehet tenni, és a mellem lehetne egy picivel nagyobb, de ezért nem szeretnék plasztikát, úgyhogy így marad, meg nem is zavar annyira. Az arcommal, a hajam színével és alakommal elégedett vagyok.
2021. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Közepesen jelöltem én is. Ha kicsit kitartóbb lennék, akkor az alakom nagyjából jó lehetne, de a COVID nagyon nem segít a motivációmon, bár pár hete megint edzegetek.

A fejem szerintem egész ok, átlagos, nem kifejezetten szép, de nem kifejezetten csúnya sem.

Aranyos a testalkatom, a mai szépségideálnak kedvező is (széles csípő, genetikailag nagy, kerek fenék, formás se nem túl nagy, se nem túl kicsi mellek, vékony derék)

2021. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én a régi fotóimat látva mindig szép voltam, csak nem hittem el magamról, mert nem volt a helyén az önértékelésem. Kifejezetten csúnyának hittem magam és nagyon nem volt önbizalmam, ezért megpróbáltam eltűnni, slampos ruhákba öltöztem és állandóan összehúztam magam, amitől kicsit előre is estek a vállaim. Aztán elkezdtem önismerettel foglalkozni, családállításra meg pszichológushoz jártam, úgyhogy ma már látom mind a külső, mind a belső értékeimet és amikor utánamfütyülnek az utcán, tudom hogy ez nem a "rondaságomnak" szól - mint sokáig hittem, hanem ellenkezőleg. Semmit nem kellett változtatnom a külsőmön ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben.
2021. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmivel! De csak marha sok pénzzel lehetne picit javítani, az meg nincs
2021. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyíthatatlan bőrbetegségem van tinédzserkorom óta (milyen "szerencsés" időzítés, pont mielőtt bárkivel járhattam volna) ami miatt undorító a testem. Az alkatom átlagos.

Magamat 2/10-re értékelem.

33/F

2021. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%

Ha meg vagy, akkor mindig is meg voltál?

- Dehogy, sokáig utáltam és szégyelltem a testem mert nagyon vékony voltam és ezért csúfoltak.


Vagy már sikerült változtatnod, hogy úgy nézz ki, ahogy szeretnél?

- Egyrészt már leszarom mások véleményét, másrészt felnőttkoromra kialakult rajtam izomzat amitől már nem nézek ki betegesen soványnak. Balett dresszben kifejezetten látszódnak az izmaim, főleg gyakorlatok közben. Ruhában így is előfordul hogy idegenek anorexiásoznak le de nem izgat, én tudom hogy mennyit kellett küzdenem ezért a pár kiló izomért is ami elválaszt a járkáló csontváz kinézettől.

2021. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!