Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy miben vagyok jó?

Figyelt kérdés

Lusta,dagadt,szemüveges ,alacsony manus vagyok, mindent elcseszek amibe belekezdek, vagy nem folytatom mert feladom.

22 éves vagyok, és kéne valamit magammal kezdeni.. van egy érettségim aztán ennyi, megállt az élet.. se a matek, se a számtech, se zene, se sport, se idegen nylev nem megy , pedig mindet erőltettem és nem volt, soha olyan érzésem, hogy bármit magaménak éreztem, mindig ott volt a kényszer. Lányok kedvébe sem tudok járni.. sosem csajoztam mert hát nemi szervem sem valami látható.. értitek..

Mondjum inkább már-már azt hiszem, hogy csak donornak lennék jó.


2021. ápr. 24. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmiben.
2021. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szerelés? Próbálj ki szerszámokat, hátha nem vagy akkora balfék mint hiszed. Aztán ha véletlenül megtetszik a fúró vagy flex hangja még lehet belőled valami.

De lehetsz szakács, cukrász, pék is.


Dagadt vagy? De sajnállak, betegség miatt vagy mert zabál z mint egy disznó? Csajozni se szoktál mert kicsi a pöcsöd? Engem jobban taszít az élethez való hozzâállásod mint a pöcsöd mérete.

Kezdj magaddal valamit, nem lesznek örökké szüleid akik eltartanak.

2021. ápr. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogyha valaki egyszer mélygödörbe kerül, akkor onnan nehéz kikászálódni, márpedig itt szerintem ez lenne az első lépcső. Változtass a hozzáállásodon, próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz.

Próbálkozz, ne félj a kudarctól, és ne úgy állj a dolgokhoz, hogy "úgyis béna leszek, ezt is elcseszem". Ilyen hozzáállással szinte az lesz csoda, ha sikerül. Kitartóan kell keresni, mert igenis mindenki jó valamiben/valamikben, csak valaki ezeket keményebb munkával találja meg.

Alakíts ki egy változatos napirendet, ami eleinte lazább, majd fokozatosabban sűríted. Tűzz ki pici, majd nagyobb célokat napi/heti szinten, és pipáld ki, ami kész.

Ezek a kicsinek tűnő lépések sokkal többet számítanak, mint azt gondolnánk.

2021. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!