Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki rámköszönt, akit...

Valaki rámköszönt, akit ismerek, de nem tudom honnan, hogy deríthetném ki? (Véletlen találkozás volt)

Figyelt kérdés

Sajnos bp-n élek és naponta annyi arcot látok, főleg már az évek alatt, hogy ebben az esetben nem tudom beazonosítani az illetőt, hogy honnan ismerem, de az agyam, az emlékezetem egyértelműen jelezte, hogy ,,ismeri''.


Tudom az lenne a legjobb ha megkérdezném, de véletlen találkozás volt, így a következő véletlen találkozásig várnom kell


Most gondolkodok, hogy iskolából lehet? nem

munkából lehet? - nem

találkoztam vele randi miatt valamikor az életben? -szerintem nem


és eljutottam oda, hogy fogalmam snics, hogy miért ismerhettem fel, ha semmivel se tudom összekapcsolni.


2018. okt. 5. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet akár egy bolti eladó is, csak te nem emlékszel. Én például imádok köszönni, csomószor köszönök azoknak, akiket nem is ismerek, csak pl. egy utcában lakunk. Sokan visszaköszönnek, van, aki meg hülyén néz és nem érti.

Azoknak is köszönök, akiket rendszeresen látok, egy buszra várunk mindig, látásból már ismerem, de a bolti eladónak is köszönök az utcán. Nincs ebben semmi misztikus!

Egy köszönésbe nem kell többet belegondolni!

2018. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bolti eladó

Tanfolyam (nekem sok ilyen ismerős volt OKJ-ről)

Rokonhoz kapcsolható (pl. nekem anyósom munkatársa köszönt név szerint és hetekig agyaltam ki lehet)

Baráthoz kapcsolható (rokona, exbarátnője)

Szomszéd

Egészségügyi dolgozó, asszisztens

Könyvtáros

Edzőterem

2018. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen, sok embernek van ilyen, hogy az ismerőst nem tudja felismerni (de nem direkt): képvakság vagy mi a neve. Ha legközelebb találkoztok, cseppet beszélgettek, máris összeáll a kép, beugranak dolgok.
2018. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!