Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ilyen taplónak és...

Miért kell ilyen taplónak és előítéletesnek lenni? Meg egyáltalán miért kell élvezkedni mások nyomorán/szomorúságán?

Figyelt kérdés

Csak megláttam ezt a kérdést és el voltam képedve, hogy ennyire kegyetlenek mások.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


A legtöbb kommentelő azt ismételgette, hogy a kérdező megérdemelte, egy hisztis p.., majd kigúnyolták és volt, aki elmebetegnek is elmondta...mintha a gyalázkodó kommentelőkkel semmi probléma nem lenne. Kicsit sem érzitek gáznak? Aggasztónak?



#gúnyolódás #Karaktergyilkolás #Megértő intuíció hiánya
2021. ápr. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Önigazolás gyanánt, a lelki szegénység kielégítésére.
2021. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%

mert az emberek idióták itt. *vannak kivételek*

de az a baj hogy nem csak itt):

naponta elmész vagy 10 ilyen ember mellett, hiszed vagy sem

2021. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
És azt nem érzed aggasztonak, hogy a környezetén vezeti le azokat az indulatait amikhez nekik semmi közük és a baját orvosolni sem tudják. Aki már annyi idös, hogy "barátja" van az viselje is ennek a felelösségét egymaga.
2021. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút kijárt neki a pofon, csak nem akkora, hogy elered az orra vére is. Jól írták, az apjának és neki is gondjai vannak. Nem igazán tűnt senki taplónak, előítéletesnek(???) pedig pláne nem.
2021. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Sokkalta nagyobb kellett volna, mivel már rendszert csinált a liba a hisztijeiből.

Annak is kijárna, aki itt a pártját fogja .

2021. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Gyaníthatóan te sem vagy normális, ha nem látod át a szitut.

Nem kell minden degeneráltat védeni csak azért mert nőnemű.

2021. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kell itt személyeskedni. Szerintem nem segítünk azzal a másikon, hogy belerúgunk egyet. Alapból bántalmazással csak azt érjük el, hogy rontunk a szerencsétlen helyzetén.

Nem mellesleg miért lenne degenerált az az ember, aki szomorú, kétségbeesett és nem tudja magába fojtani ezeket ?(amiket szerintem nem is kell, a fájdalmat igenis élje meg az ember, úgy mint az örömöt)


Meg hát ti se vagytok különbek - főleg azok, akik egyetértenek azzal, hogy a lánynak kijárt a pofon - lehet itt anyázni, másokat minősíteni, bántani a másikat.... Természetesen, ha veletek történne ilyen, ugyanúgy utolérne titeket a világfájdalom és a pofon az amire ilyenkor legkevésbé vágyik az ember. Egy percig se higyjétek azt, hogy többek lennétek annál a kétségbeesett leányzónál. Sokkal inkább magatokon kéne elgondolkodnotok, hogy mégis miféle beteg mentalitás rabjai vagytok, hogy mások nyomora boldogít titeket.

Én se vagyok senkinél se több vagy különb, de ez nagyon felháborított.

2021. ápr. 24. 21:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy abban nem adok igazat, hogy vszeg. a lány is, az apja is segítségre szorulna, de ezt nem pejoratív értelemben mondom és a pofozkodás NEM segít semmin, soha. És igen, a kommentek elég undorítóak...
2021. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!