Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttál már olyat,hogy valaki...

Láttál már olyat,hogy valaki a saját fel nem ismert rossz tulajdonságait vetitette rá másokra és el is hitte, hogy a másik tényleg olyan , pedig nem volt az ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, én
2021. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még.
2021. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A húgom hajlamos ilyesmire , egyszerűen nem képes elfogadni hogy en nyitott vagyok az olyan dolgokra mint pl amikor valakinek extrém hajszíne van. Egyszer megdicsértem előtte egy nonek a hajszinet hogy nekem mennyire tetszik (neon pink volt es tenyleg jol nézett mi a szin) ,erre valami olyasmit mondott hogy:"nem kell ilyeneket mondanod ,csak azert hogy jobb szinben tuntesd fel magad". Picit rosszul esett ,hogy ilyeneket feltételezett rolam, de visszagondolva ugy erzem hogy o a sajat gondolatait vetitette ki ram ezzel a megszolalassal. Nem tudom hogy ez megfelelo valasz volt e a kerdesedre kerdezo, nekem egybol ez az eset jutott eszembe ahogy elolvastam a kerdesed. :D veled megesett mar ilyesmi? Eksoli nagyon erdekes tema
2021. ápr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mások felett ítélkezünk, már abban benne vannak a rossz tulajdonságok. Ha pl. látom anyámat, amikor szidja a tesómat, hogy nem csinál semmit, de közben ő is lusta, akkor megfordulhatna ez a kérdés a fejemben, de lehet, hogy azért, mert én sem csinálok semmit. Ilyenkor nem szóvá kell tenni valamit, ha nem az ellenkezőjét csinálni annak, amilyen a másik, hátha észreveszi magát.
2021. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!