Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegnap egy ember a gyömrői...

Tegnap egy ember a gyömrői Tescóban megtámadott egy autistát Helytelen maszk használat miatt! Mit lehet tenni? Bekapcsolta a felvevőt, viszont akkor már mindent tagadott nincs bizonyíték!

Figyelt kérdés
katonának adta ki magát először, úgy beszélt vele mint az állattal, és kétszer próbálta megütni! A kamera bekapcsolása után már nem volt katona és békés vásárlóvá szelidült… A kb. 150 kg-os férfi a feleségével együtt aki szintén 100 kg lehetett, azt kifogásolta, hogy az autistán rosszul volt rajta a maszk! Nem is azt, hogy nem volt, hanem hogy rosszul! Most már nem mer vásárolni menni!

2021. ápr. 25. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tanú, akkor nem lehet mit tenni.
2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban is kéne lennie kameráknak, nem? Vagy egy alkalmazott láthatta az esetet
2021. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Az üzletnek nem volt kamerája? Vagy esetleg még szemtanúkat (főleg ott dolgozókat) lenne érdemes keresni.

Amúgy olyan szinten gyűlölöm az ilyeneket, hogy az leírhatatlan. Egy autistába bele mernek kötni, akiknek sokszor szinte fájdalom felvenni a maszkot és nem is értik meg a fontosságát, de a kigyúrt cigányokba, akik a buszmegállóban sem veszik fel, abba már nem. Tipikus példája a gyenge jellemnek és gyenge szellemnek.

2021. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Szia kérdező, én a zsírdisznót levágtam volna ott helybe, kisütöttem volna a zsírját, majd a feleségét is felhúztam volna, és véres hurkát csináltam volna belőle.

Szóval jó hogy nem láttam élőben, mert kéz és láb nélkül mentek volna haza.

2021. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz leszállni erről a témáról végre? Sokadik kérdést írod ki amiben arra akarod kivezetni a gondolatmenetet, hogy az autizmus bármilyen formája mentesít a maszkhasználat alól
2021. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

"Ilyenek a média által megfélemlített birkák. Közveszélyessé válnak! Elmebaj ellen kellene oltani."


Akkor meg éljeneztetek, amikor egy mazskellenes leszúrt egy idős férfit...undorító már ez a birkázás, nem ettől leszel tanultabb, értelmesebb. Bégetitek, hogy birkaaaa, birkaaa. Közben rettegtek az oltástól, rettegtek bilgécctől és röhögtök, ha egy mazskját helyesen hordó férfit megszúrja valamelyik agymosott véglény barátotok.

2021. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem találtam a hírt...
2021. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Lepontozás helyett hiteles forrást kérünk professzor úr!
2021. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

No kérem! Akik elkeztek engem ismeretlenül pocskondiázni! Csak úgy szólok, jelentettem ezeket a hozzászólásokat! Akit érdekel, hogy kik is támadtak rá az autistákra, azoknak képet tudok küldeni privátban az elkövetőkről! Nem tudom miről beszélnek és nem tudom mit akarnak ezek az emberek itt, csak sejtem, hogy provokálni!


Annak pedig nem fogok felülni! Aki nem hiszi el, hogy a kérdés és a benne megfogalmazottak igazak volnának, azoknak privátban nagyon szívesen küldök fényképet is és részletesebb leírást a történtekről!


Többen kérdezték hogy mi a helyzet, a személyzettel! Érdekes módon jó messzire kerültek a helyszín! Hogy még csak ne is lássák, hogy még csak ne is lehessen őket látni… Az üzletvezetőt hívtuk aki állítólag “civilben” volt, így állítása szerint nem tudott cselekedni, de segített kifizetni az árut és kikísérte a tescóból. A hármas válaszolónak üzenem, hogy ez az autista ráadásul próbálja hordani, néha több néha kevesebb sikerrel!

2021. ápr. 25. 11:44
 10/17 A kérdező kommentje:
*autistára
2021. ápr. 25. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!