Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon hiányzik a gyerekkorom,...

Nagyon hiányzik a gyerekkorom, fiatalságom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden iránt nosztalgiát érzek, annyira klassz volt minden. Az emberek, a tárgyak, a hangulat, és minden. A mostani világ szar, az emberek felszínesek, befordultak ( tisztelet a kivételeknek!), a tárgyak gagyik. Normális felnőtt férfi vagyok, nincs mentális betegségem. Értem, hogy nem mehetünk vissza a múltba, de engem nem vígasztal, hogy ez az élet rendje, meg minden életkornak megvan a maga szépsége. Szóval mit lehet kezdeni ezzel a kínzó érzéssel?

2021. ápr. 26. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem újfajta ingerekre van szükséged. A nosztalgiázás csak élesíti a kontrasztot a régi és a mostani életed között. Olyasmit kellene csinálnod, olyan élmenyeket szerezned, örömforrásokat lelned, amikre eddig nem volt példa. Így értékesebb lenne számodra a jelen. A tárgyak alatt nem tudom, mit értesz, de beszerezhetnél valamit, amid nem volt gyerekkorodban, így nincs összehasonlítási alapod.
2021. ápr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!