Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy monanád el a "párodnak"...

Hogy monanád el a "párodnak" hogy fürödjön mosson fogat és borotválja le a nemiszőrét?

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben aki nem kimondottan a párom, de össze járunk és néha itt alszik. 19 éves már, de egyszerűen nem megy el nálunk fürdeni ami zavar. este csak átveszi a pizsamájat és ennyi. se fog mosás reggel se este. Ki tudja mikor fürdött és igy szexelünk emellett a nemi szerve is szőrös amit nem értek miért. engem zavar. de mondjuk azt, ha fürdene még ettől el is tudnék tekinteni. Szeretem ha egy lánynak jó illata van. De nem érzem illatosnak még a haját sem. Lehet azért mert ahogy utazik hozzam a buszon plusz városban plusz ugye dohanyzik. de akkor is.. mit tennétek? vagy hogy mondanátok el?
2021. ápr. 26. 19:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el magaddal zuhanyozni/fürdeni, mutasd meg melyik polcot teszed szabaddá a tusfürdőjének, fogkeféjének, borotvájának. Ennél jobban szerintem nem érdemes célozgatni, meg könnyen megsértődhet. Ha megérti ennyiből, akkor jó, ha nem érti, hát nem érti :(
2021. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

az hogy borotvalja e magat vagy sem az o dontese, semmi koze a higieniahoz, gondolom a te peniszed sem csupasz mint a babapopsi.


ha megy at hozzatok, lehet elotte zuhanyozik, en se szeretek idegen helyen furdeni ezert elotte szoktam. ha mondjuk tobb napot van nalatok ugy mar gazos ha nem furdik.


a fogmosas viszont alap kene legyen, ez szimpla igenytelenseg. ha nem felel meg neked, ne jarj ossze vele.

2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Kecskeember ***** válasza:
52%
Dobd ki.
2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Szagos virágom, gyere fürödni!
2021. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Te sem vagy igényesebb, mindezek ellenére megdugod.
2021. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hát most igazabol mit csinaljak?xdd én elmegyek furdeni mosok fogat stb.xd mivel onmagaban nincs szaga a lanynak igy nyilvan igen. Csak örülnék ha meglátogatná a fürdőnket mondjuk..:D
2021. ápr. 26. 20:14
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Mondanám neki,hogy nem kell elpakolnia a fogkeféjét mindig,itt is hagyhatja...


A fürdéssel biztos úgy van ,hogy mielőtt indul elintézi,aztán egy két órán belül nem érzi szükségét.

Bár szex után sosem,az mondjuk elég fura.

A szőrme meg olyan,hogy én simán mondanám,hogy a kedvemért nem szedné e le...

2021. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"hallod julika te nem szoktál fogatmosni? csak ugy kérdem ne vedd sértésnek"
2021. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Szánalmas vagy. Megérdemled.


Ezek a férfiak, pállott is lehet a pina, csak legyen. Pfej.

2021. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Kecskeember ***** válasza:
100%
9. Én csak egyett tudok érteni veled.
2021. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!