Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek miért ilyen a...

Az embereknek miért ilyen a gondolkodása?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megfigyeltem, hogy vannak olyan emberek,akik nem merik felvállalni a hibájukat.Ami zajlik velük az életben, ha valaki megbántja õket, vagy rosszakat mondanak rá,stb.addig nem nyugszik,amig valaki máson nem vezeti le.pl.olyanon,aki nem ártott neki és mégis ráhuzza a vizes lepedõt.Akitõl kapja a negativitást,annak nem mer szólni,hanem mást sérteget.
2021. ápr. 27. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány ember az érintett a téma kapcsán?
2021. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert primitívek, ösztönlények, ostobák.


Annó 100 éve mikor suliba jártam volt egy ilyen nagyon tarack tuskó falusi parasztgyerek akit malacnak csúfoltak, mert tényleg eléggé házisertésre emlékeztető volt az arcszerkezete.


Nyilván beléjük állni nem mert, mert érezte hogy alattuk van az osztály "társadalmi táplálékláncában" viszont kinézett magának valakit, aki ebben még inkább alatta helyezkedett el, és ő meg azt kezdte el "malacnak" hívni, ezzel próbált kompenzálni.


Gondolom ez az a jelenség lebutítva, amire te is gondolsz. :D

2021. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a viselkedéshez vezet a szembenézés, az önismeret és az önfelvállalás hiánya.
2021. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez magyar mentalitás: ha nekem rossz, akkor mindenkinek legyen rossz.
2021. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

13:01


Pontosan,ahogyan irod.pl. A szomszédunk mindig hallgatózik, leskelõdik és éjszaka nem tudom, hogy mit müvel, volt amikor már furcsa hangra ébredtem, de mégsem foglalkoztam vele.Mi nem nagyon mondunk senkinek semmit sem,hogy õk mit müvelnek, de a szomszéd,amit õk csinálnak mi ránk fogják és még képesek másoknak is ezt hazudni.Mit lehet ilyen analfabétákkal lezdeni?!

2021. ápr. 27. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Személyiségzavar?!
2021. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!