Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégsem vagyok biztos magamban...

Mégsem vagyok biztos magamban és a véleményemben? Hogyan reagáljak ezekre az emberekre?

Figyelt kérdés
Mindenről van véleményem, és ha úgy van ki is állok érte, vagy elmondom (legalább is szerintem), viszont van nem 1 nem 2 olyan ember a környezetemben akik ha nem ugyan azt gondolnak egy adott témáról amit te, akkor addig addig mondják a saját véleményüket amíg el nem hiszed, hogy te gondolod szarul ami mellett pl már évek óta kiállsz.. Hogyan lehet még is magabiztosan kiállni a véleményed mellett ha ők szentül hiszik, hogy csak az ő nézőpontjuk jó? Plusz ez mellett még esetleg lenézően, arrogánsan is nyilvánulnak meg mert te mást gondolsz?

2021. ápr. 27. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Például?
2021. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerüen egyetértek velük,hogy oké igazad van és mondom tovább a saját véleményemet.

Belőlem biztos nem csinálnak hülyét az ilyen manipulatív nárcisztikus idióták.

2021. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most ez olyan dolog hogy ők valószínűleg ugyan ezt gondolják rólad. Ezért szokták azt mondani, hogy a vélemény olyan, mint a segg, mindenkinek van, de nem biztos hogy kíváncsi vagy a másikéra. Én az ilyen nagyon szélsőséges esetekben, amikor látom azt, hogy semmi értelme beleállni a vitába, akkor egész egyszerűen magabiztosan, erős hanglejtéssel megszoktam kérni a másik félt, hogy erről többet velem ha lehet ne is próbáljon meg beszélni. Úgy sem fogunk egyetérteni, ne húzzuk egymás idejét.
2021. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!