Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hangulatingadozás, szélsőség...

A hangulatingadozás, szélsőségesen váltakozó közérzet általános dolog a nőknél? Hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran, tulajdonképpen általánosan mindig - kb 10 éve rendkívül szélsőségesen ingadozik a közérzetem.

Vannak napok, amikor nagyon jól érzem magam. Pozitív, nyugodt, kiegyensúlyozott vagyok, jól alszom, sokat alszom, semmi gondom (legalábbis azt hiszem), semmivel nem törődöm, minden happy.

És vannak napok, amikor meg akarok halni. Jönnek a sötét gondolatok, semmi pozitívum. Nem akarok senkivel se találkozni, az egész világ az ellenségem. Nem tudok aludni, állandó stresszben vagyok, folyton fáj a fejem, nem létező problémákon agyalok nonstop stb...


Általában egy-egy hétig tartanak ezek a periódusok.


Összefügg a ciklussal?


2021. ápr. 29. 22:28
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Összefügghet a ciklussal de ilyen mértékű ingadozás szerintem már nem normális, ezt már nem a hormonok okozzák.
2021. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem normális. Menj orvoshoz, valami betegséged van. Ne félj a diagnózistól, normális orvos először amúgy is a szervi bajokat keresi.
2021. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon gondolkozz, hogy milyen élethelyzettel függ össze. Bizonyos hangulatingadozás normális a napi események, sikerek és kudarcok tükrében, de még az időjárástól függően is.
2021. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkább bipoláris zavarra emlékeztet.
2021. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a ciklus bizonyos szakaszaiban normalis a hangulatingadozas, de nem ennyire, szerintem menj el pszichologushoz vagy pszichiaterhez.
2021. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14%

Szexhiány, elnyomott vágyak.

Saját magad előtt is tagadod.

2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!