Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogyha undorodom a...

Normális, hogyha undorodom a testszőrzettől? Hogyan tudnám ezt a "fóbiámat" leküzdeni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és egyszerűen nem bírom elviselni a nagyon szőrös palikat. Már az erős mellszőrzettől is kivagyok a hátszőrről nem is beszélve. Pszichológus tudna ezen segíteni?

#szőr #fóbia #tetszőrzet
2021. máj. 1. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Pszichológus???Uhhh na neeee.Mi van a mai fiatalokkal te jó isten.Összegzem az agyament baromságod:Orvoshoz akarsz járni mert nem jönnek be a szőrös faszik.Idióta...
2021. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg egy HP vagy. Kerüld el őket. Ennyi. Nagyon bonyolult?
2021. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerencséd van hogy te nem egy szőrös faszi vagy. akkor testképzavarod lenne, amin a pszichológus tudna segíteni. de mivel mástól undorodsz, így elég csak kerülni ezeket az embereket.
2021. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tepfal ***** válasza:
94%
Miért kell leküzdeni? Neked egy bizonyos (szőrtelen) típus jön be, nem tehetsz róla és nem is tartozol magyarázattal senkinek. Partnernek keress olyat, aki az elvárásaidnak megfelel, más testszőrzetével meg minek foglalkozol?
2021. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az lesz a megoldás, hogy nem jössz össze szőrös palikkal. De lehet, h túl szimplán látom ezt a dolgot.
2021. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
😆😁
2021. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az alkarom szőrös inkább meg úgy deréktól lefelé. A farkam rövidre van nyírva. Szóval ugródeszkának jó lennék.


De amúgy ha kifejezetten rosszul vagy a szőrtől ott talán pszichológus segithet.

2021. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

"A farkam rövidre van nyírva."


Az kemény, tesó. 😬 És akkor most mi van a helyén, egy puni?

2021. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

"A farkam rövidre van nyírva."


Csóró #7-es XDDDD

2021. máj. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne randizz szoros palival ? nekem meg nem tetszenek a szokitett haju sracok, megse erzem ezt terapiara erdemesnek. szimpla preferencia
2021. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!