Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves fiú létemre miért...

17 éves fiú létemre miért nincs testszőrzetem?

Figyelt kérdés
Ami van az is nagyon minimális, mondjuk a lábam elég szőrös, de a karom vagy a mellkasom szinte semmi...arcszőrzetem is gyakorlatilag nulla, pedig szeretnék arcszőrzetet, akár csak minimálisat is, mert a barátaim közül már mindenkinek ilyen vikingszakálla van.Szerintetek ez normális?

2015. nov. 25. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A testalkatod milyen? Izmos/nem izmos?
2015. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bár nincs kockahasam, meg kigyúrt állat sem vagyok, azért van izomzatom, ha nem is túl sok, de talán az átlagos kategória.
2015. nov. 25. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon széles a biológiai variabilitás és a testszőrzet időbeli megjelenése, mennyisége és eloszlása öröklés kérdése is. A lábon jelenik meg először. Ha egyéb másodlagos (és elsődleges) ivari jegyek "normális" módon vannak jelen, akkor nagyobb probléma nincs.
2015. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem a kérdésből, mert szerintem elég kínos, de mégis csak érdemes megemlíteni...fanszőrzetem is van, nem dzsungel de van. :D
2015. nov. 25. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Késön érö vagy nállam is ez volt 17évesen.
2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És nálad mikor kezdett testszőrzet kialakulni, hány éves korodban?
2015. nov. 25. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok és mellszőröm még nekem se annyira van. Ellenben az arcszőrzet már kezd nőni, és a többi helyen is "férfias" már :D

Mellszőrre nem tudom beválik e, de arcra biztos: Ha látod hogy pelyhedzik az arcot, akár csak egy kis szakmunkásbajusz vagy bármi, borotváld le. Én így csináltam eleinte (tanév elején kezdtem), vagy 3 hete csak heti 1x borotválkozok, és már sokkal erősebben látszik. Persze az elején, meg borotválkozás után úgy fogsz kinézni mint egy újszülött, de gondolj arra hogy pár hónap és milyen fa sza arcszőrzeted lesz :D

2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy alacsony, akkor tök mind1 hogy van-e szőrzeted vagy nincs, a nőket nem ez érdekli, sőt...
2015. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem azért kérdezem, tudom hogy nem ez számít elsősorban, de engem akkor is zavar :/ nem akarok ősember lenni de valami azért jó lenne ha lenne
2015. nov. 30. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugalom, nekem sincs vikingszakállam, sőt a mellem se szőrös, csak pár szál. A lábam, farkam viszont lég szőrös, a hónaljam is. Lehet nem is leszel szőrmók. Szerintem ne aggódj.
2015. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!