Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konditerembe akarok járni,...

Konditerembe akarok járni, miért mondja mindenki hogy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Miért mondják nekem itthon menjek ki kapálni meg ilyenek? Fát vágok füvet nyirok attól nem leszek erősebb. Egy nyomorék gyogyeger vagyok. Úton út szélen belém kötnek a nők elkerülnek nem mehet ez így tovább. 20 évesen már kellett volna járni. Tudom ha jó fizikumom lenne akkor barátnőm is lenne idővel.

2021. máj. 2. 21:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Évek óta végzek ilyen munkákat semmivel nem lettem erősebb. Csak is a kondiba vannak olyan gépek amivel a legjobban leggyorsabban lehet fejlődni
2021. máj. 2. 21:51
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom az ára miatt mondják vagy nem tudom


Járj el, sokkal jobb lesz a közérzeted ;)


Ingyenes megoldásanak kondipark is jó

2021. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sokkal jobban lehet konditeremben edzeni, mint otthon.
2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha erősíteni akarsz, akkor van értelme. Annak nincs szerintem, ha bemész egy terembe és futsz a futópadon, mikor futhatnál az erdőben is. Persze kinek mi jön be.


De a nőket inkább a személyiségeddel kéne megfogni. Egyéjszakás kalandhoz megfelel az olyan is, aki a tested miatt választott, viszont ha hosszú távú kapcsolatra vágysz, ott már nem túl jó szűrő.

2021. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Izmot építeni akarok igen, állóképességem szerintem jó. A nők a külsőt nézik aztán a személyiséget. Ahogy a férfiak is. Ilyen az ember. Fizikai vonzódás nélkül nem megy. Sajna így nem tetszem senkinek. Próbáltam társkeresőt is.
2021. máj. 2. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor én vagyok a kivétel. Majdhogynem bányarém kinézetű volt a férjem, mikor összejöttünk. De teljesen egyértelmű volt a dolog, majdhogynem én udvaroltam neki. Több éve ismertem, szóval már eleve tudtam, hogy ilyen személyiségű ember kell nekem (és szerencsére ő is hasonlókat gondolt rólam).
2021. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos van elfogadható fizikuma.
2021. máj. 2. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem hülyeség, bár szerintem inkább találj valami sportot. Tudom, a kondizás is sportolás, de érted, valami sportág. Vízilabda, úszás, akrobatika, box, sziklamászás, kajak, kenu, bármi. Mondjuk kinek mi.
2021. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondják rád, hogy hülye vagy, mert vagyonokat fizetsz ki egy olyan mozgáskultúra gyakorlási lehetőségéért, amelyet egy kis leleményességgel házi körülmények között, különösebb befektetés nélkül is meg tudnál oldani. Az a nő meg annyira is fog komolyan venni - hosszú évek távlatában, - amelyik csak a 80-as felkarod miatt hajlandó szóba állni veled. -Lélektanilag nagy eséllyel a "rohadt alma". A nők többsége a férfi humorát, kiállását, problémamegoldó képességét, kitartását, határozottságát, céltudatosságát, szavahihetőségét monitorozza elsődlegesen, - magától értetődő ezektől függetlenül, hogy ettől még az alapvető ápoltság is szükséges számukra. De akinek csak a bal szemed vagy a nyárs kell a lábaid közül, az annyit is ér!
2021. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#7, kifejezetten sovány.
2021. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!