Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó módszer a...

Szerintetek jó módszer a statisztikagyűjtés a céljaink elérésére? Vitatott téma, rendet akarok tenni a fejemben.

Figyelt kérdés

Van aki szerint felesleges időhúzás, van aki azt mondja, mint én is, hogy remek dolog.


Az, amit én számolok az az, hogy hány szót írtam le (novellákat írogatok, és kötetben ki akarom majd adni), számolom a kiadásra félretett pénzt, azt hogy hány oldalt olvastam el (tanulás és szórakoztató irodalom egyaránt) és azt is szemmel tartom hogy hány ismétlést csináltam edzéseken (konditermi edzés). Így mindent letudok amit el akarok érni. Nálam ez a hatása:


- Fogyni kezdtem és erősödni

- Sokkal termelékenyebb vagyok az írásban (minőségre nincs hatással)

- Többet tanulok

- Gyűjtök pénzt is a kiadásra, és szépen gyűlik.


Szerintetek van igazán értelme, vagy önámítás? Én imádom, mióta ezt csinálom (két hete) sokkal jobban érzem magam, de amúgy is statisztikabu*i vagyok :D



2017. máj. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Van, aki nekiáll a statisztikákkal szórakozni, de elmegy a dolgoktól a kedve vagy unja az egészet. Van, akit motivál.

Nekem részben működik. Most pl. vizsgaidőszakban nem tudnék annyit olvasni, amennyit akarnék. Olvasásnál nem érdekel, hogy ennyi vagy annyi oldalt olvastam, ha olvastam és jól esett.

2017. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez miatt nem stresszelődsz, hanem motivál, az jo.

Engem csak idegesitene ha pl vezetném, hogy tegnap 20 fekvőt nyomtam le 50 feluléssel, ma meg semmit. Engem csak hátrahuzna mert csak az lenne belőle hogy holnap potlom a mait, holnapután a holnapit es minden napot lemaradáskent élnék meg. mégha be is hoznám, de aztán ha megint kimarad...nekem stressz lenne csak.

2017. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nagyon sztahanovista lettem :D


Két nap alatt írtam tizennyolc oldalt (A4), lenyomtam 2.300 ismétlést (zsírégető edzésterv) és elolvastam 123 oldalt. Nekem beválik! Imádom!

2017. máj. 21. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy A4-es oldal, még nem írja le, hogy mennyi szöveg. Az függ a margótól, a betütípustól, a sorköztől, a betűmérettől. Szóval ez így olyan, mint ha kg-ban adnád meg az ország népességét. A karakterszám sokkal pontosabb mértékegysége a szövegmennyiségnek.
2017. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8.444 karakter :D
2017. máj. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!