Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szép formás izmos testet...

Ha szép formás izmos testet akarok felépíteni akkor a napi kalóriabevitelemnek hány %-át tegye ki a zsír, fehérje, szénhidrát?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni 2 hónapja lassan.A napi bevitelem 2883 kalória ez fogyáshoz kell nekem mert ennyi az én napi aktivitásom.Ennek a 2883 kalóriának hány %-át tegye ki a zsír fehérje szénhidrát ha kocka hasat és szép kidolgozott testet akarok?Nem akarok hegyomlás lenni(!!)190cm vagyok,jelenleg 86.6kg és max 95kg szeretnék lenni szárazon.Ehhez kérek segítséget.

Köszönöm



2018. júl. 26. 19:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok ezt kihagytam.
2018. júl. 26. 19:52
 2/13 anonim ***** válasza:

Diétához az túl sok kaloria

Konditerembe jársz e? Mit sportolsz mozogsz? Feherje 2g/ttkg kell ami a te esetedben 170gramm körül naponta

2018. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem te diétázni szeretnél, és 86kgról szeretnél 95kgra felmenni?
2018. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan. Sztem nem sok a 2883cal.fizikai munkát végzek raktarban és 7végén is szoktam dolgozni, ehhez jönne még az edzés. Kalóriaigény kalkulatorral szamoltam ki. Eleve 1000cal csak arra kell hogy az életfunkciókat fenntartsa a szervezetem.
2018. júl. 27. 06:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél, szálkàsodni és izmosodni egyszerre az lehetetlen naturálban .
2018. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pl ha beviszek 2900cal-t amiből 15% zsír a többi Fehérje meg ch akkor szárazon nem lehet nőni? Csak naturál akarok edzeni semmi koksz. Ha naponta beviszel 200gr fehérjét attól nem leszel izmos? Plussz kemény edzés.
2018. júl. 27. 19:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Izmosodni szeretnék elsősorban, izmot felepiteni.1,5honapja étkezem egészségesen. Nem eszek fehérlisztet inni csak víz sok zöldség. Naponta többször eszem kevesebbet hogy ne terheljem le az emésztést. Ch forrásként bulgurt hajdinát kölest barnarizst eszem. Cukros dolgot és italt nem iszom. 1hónap alatt 5.5kg ot fogytam pedig ugyanannyit eszek mint előtte. Húsételek csirke mell és tonhal. Valaki tudna még tanácsot adni mit tegyek még? Nem hegyomlás akarok lenni hanem formás izmos száraz.
2018. júl. 27. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos naturálban nem megy a tömegelés és testzsírszazalek csokkentese egyszerre. Ha formas szaraz szeretnel lenni akkor szalkasits, csak kerdes hogy marad e rajtad annyi izom. Viszont 15% tzs nem olyan magas, inkább tömegelj és majd utánna diétázz le. Fehérje legyen 2g*ttkg a szénhidrát pedig kb 4 körül. Ezzel valamennyire eltudod kerülni a zsirosodast, viszont az izom akkor picit lassabban jön.
2018. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tehát vigyek be sok kalóriát pl 3500 at. Fehérje 173gr, ch 360gr kb. Zsírból sztem 60-70gr elég lenne. Ezeket a makrokat kéne bevinnem egészséges kajákkal amik lassan szívódnak fel ezáltal nem váltanak ki heves inzulinreakciót. A fehér kenyeret és a cukrot egy életre elfelejtem de sztem aki komolyan edz és lapos kocka hasa van azok közül sztem senki se eszik cukrot meg fehérlisztet.
2018. júl. 27. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen így jó. Nem kell lemondani ezekről teljesen. Edzés után pl mehet cukor
2018. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!