Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van akkor, ha egy fiú...

Mi van akkor, ha egy fiú pisilés után nem tud kezet mosni?

Figyelt kérdés

Amikor valaki erdőben kirándul vagy kimegy a kertbe, akkor előfordulhat, hogy egy fiú fűre pisil vagy lepisil egy fát. Ha egy tömblakásban külön helyiségben van a fürdőszoba meg külön a WC, akkor előfordulhat, hogy az egyik ember a kádban fürdik, másiknak pisilnie kell. Ilyen esetekben a fiú a pisilést még csak-csak meg tudja oldani, de a kézmosást már nem.

Mi van akkor, ha nincs lehetőség kézmosásra?



2021. máj. 3. 08:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem mosok kezet pisilés után, sőt, meg is próbálok olyankor bozzáérni valakihez. Megsimogatom az arcát, vagy a kezét.
2021. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy egyes válaszolók szex közben is csak papírzsebkendővel fogják meg párjuk nemi szervét?
2021. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Én is ezt röhögöm Előző! Vagy lehet egy másik megoldás, hogy hugyozáshoz is gumit húznak és kiszúrják a végét! Nehogy már fütyis legyen a kezük!
2021. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%

#22

Azt nem, de szex után is kezet mosunk, mielőtt nekiállunk valami mást csinálni...

2021. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
14%
Menjen wc-re gumikesztyűben...
2021. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
11%
#25 vagyok, a privátra itt válaszolnék. Felőlem azt csinál, amit akar, ez csak egy ötlet arra az esetre, ha valakit zavar, ha nem tud kezet mosni wc után, de úgy látom, itt szó sincs erről.
2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
Jobban szakadtam ma este e topic elolvasásától, mint mikor először láttam a Csala-Bodrogi-duó híres gyógyszertári jelenetét... 😀😃😄😆😂🤣
2021. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
46%
Tapasztalatom szerint kulturlenyek, ha nem latjak oket, siman kisetalnak kezmosas nelkul mosdo mellett is.
2021. máj. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!