Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan Magyarországon,...

Van olyan Magyarországon, hogy valaki meleg, de katona, vagy meleg, de rendőr?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék ilyennel.

2021. máj. 3. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak
2021. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne létezne? Biztos hogy minden szakmában van olyan, aki meleg és/vagy biszex.
2021. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezek jellemzően maszkulin, férfias közegek, és nyilván sok a homofób kolléga is. Emiatt talán nehezebb, vagy "félelmetesebb", meredekebb dolog benne élni egy meleg férfi számára, és biztos kevésbé mer nyíltan fenn lenni társkeresőn is, hogy nehogy kitudódjon. Emiatt gondolom csak, hogy ritka lehet az ilyen.
2021. máj. 3. 12:28
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne, vagyunk egy jónéhányan.

(Köszi, privit nem kérek, itt sem ismerkedek.)

2021. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De hogyan lehet veletek beszélgetni?

Engem nem az egyenruha vonz, bár az is, hanem főként az, hogy egy rendőről alapból feltételezni tudom azt az erkölcsi feddhetetlenséget, megbízhatóságot a magánéletben is, amit keresek egy férfiban, és amit adni tudok.

2021. máj. 3. 12:54
 6/24 A kérdező kommentje:
*rendőrről
2021. máj. 3. 12:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint más emberrel. Sőt, ha hiszed, ha nem a hétköznapi meleg emberek nagy része is erkölcsös, nem a bzi kategória. De nyilván nem ezt látja az átlag állampolgár általában, mint a pride-on, vagy azok között, akik nyíltan és 'hangosan' élik az életüket.
2021. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én a társkeresőn, amit ismerek (randi.gay) vagy itt sem nagyon tudok erkölcsös, nem b*zi embereket találni.

A többség az abszolút liberális, hedonista, csapongó, tipikus meleg életet éli, még aki azt mondja, hogy "komolyat" keres, az is...

Nekem a komoly kapcsolat bizalmon, szereteten alapuló, évtizedekig, vagy akár sírig tartó életszövetség építését jelenti, a meleg szótárban ugyanez a fogalom egy-két kellemesen eltöltött évet takar, végén szakítással...

2021. máj. 3. 13:06
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hol ismerkedhetnék, nem ismerek komoly gondolkodású melegeknek szánt fórumot. Ezért is gondoltam rá, hogy talán rendőrrel, katonával, orvossal, egyszóval felelősségteljes, önfegyelemre képes, komoly emberrel kellene megpróbálni ismerkedni.

(No meg a múltkoriban láttam a tévében egy nagyon helyes rendőrt, lehet, ez is közrejátszik benne jelenleg :D)

2021. máj. 3. 13:09
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a neten nem nagyon fogsz normálisat találni! Vagy a való életben fölbuksz benne (vagy fordítva), vagy sikerül meleg, baráti közösségbe kerülni, ahol már kicsit célzottabban lehet ismerkedni. Más opció nem nagyon létezik arra, amire te keresel. Sőt, sajnos lehet nincsen megoldása. Magyarul kicsike az esély rá.
2021. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!