Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kezelni az...

Hogyan tudnám kezelni az indulataimat hogy ne tegyek olyat amit később megbánnék?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem bánnád meg csak hiszed.
2021. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. hogy bosszúállást sem bánnám meg úgy útólag szerinted kedves 1-es?
2021. máj. 3. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
És bánnád ha a bosszúállásod hiánya miatt nem történne igazság?
2021. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyféleképpen sikerült. Egyszer, egyetlen egyszer, nem fogtam vissza magam, és valami olyat tettem, amit már nem tudok visszafordítani. Azzal az ember gyűlöltettem meg magam, akinek fontos voltam, és mint utóbb kiderült, ő is nagyon fontos volt nekem. Viszont azóta nem esik nehezemre csöndben maradni. Nyilván van jobb megoldás, de nekem ez a mentális pofon segített.
2021. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első lépésben az indulataid eredeti okát kell megfigyelned. Majd ha ezt megfejtetted, tudatosan meg kell változtatnod a gondolatmeneteidet, új szokásokat bevezetni a régiek helyett. Továbbá kerülni minden olyan körülményt, ami ide vezet.
2021. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!