Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ennyire rajongok...

Normális hogy ennyire rajongok Németországért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom azt az országot nem tehetek róla.

Imádom a nyelvet, aktívan használom is, sőt a telefonom,laptopom,TV-m is német nyelvre van állítva. Folyton csak német YouTubereket nézek, és mindíg Német TV csatornákat nézek. Próbálok minél több német barátot találni a neten. A kultúrájukat is imádom (Persze II. vh-t leszámítva) és a kajáikat is. Folyamatosan német kajákat eszem, és ha nasizok akkor is 99% hogy a polcról a Hitschlert vagy a Ritter Sportot emelem le. MINDENBŐL de tényleg kb. majdnem MINDENBŐL németet veszek, ez érthető írószerekre (na ebből speciel sosem engedek, mindig német íróeszközt veszek, eddig mindegyik kiváló minőségű volt, semelyikkel nem volt probléma),elektronikus eszközökre (kivéve telefon,TV inkább a háztartási gépekre értem) stb. De ki is tervezek költözni, sőt mindenképpen kéttannyelvűbe akarok járni németre. Ez normális vagy bolond vagyok?



2021. máj. 4. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és sorozatokat és filmeket is csak németül nézek😅😅
2021. máj. 4. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan ezt csinál9m, de én csak azért mert ki akarok költözni, amúgy rühellem a németet...

De egyébként nem vagy bolond.. van egy hasonló beállítottságú haverom, csak ő kínával van így, olyan szinten, hogy fősulira már oda nent.

2021. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En Angliaval vagyok igy😅
2021. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊 Jó tudni h nem vagyok egyedül😅
2021. máj. 4. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is tetszik a német nyelv.


Meg úgy 1945-től visszamenőleg még jó pár dolog tetszik


(És nem ám nácizni mert nem minden tetszik. Pl a fajelméletes dolog sem xd)

2021. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem sokáig imádhatod, mert Németországnak és Franciaországnak vége.
2021. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Álmaidban
2021. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%

Jobbosok a koment szekcióban :

MiGrÁnSoK , HalDoKlÔ NyUGAt CsAk Az ZoRbÁn!


De a kérdésedre válaszolva: Én is pontosan ugyan igy szeretem Németországot !🇩🇪

2021. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű ország, tele értelmes, kulturált emberrel. Élni és élni hagyni irányelv a mindennapokban. Jóféle ország.


Ezzel szemben Magyarország tele tahó bunkóval, más életébe való belepofázás, LEHÚZNI azt aki jó valamiben... Mindezt rohadó fogakkal, büdös szájjal, sörhassal, pofákat vágva... Természetesen szarcsíkos alsógatyában, recsegve, fingva.

2021. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!! Egyébként nem is értem, hogy a Ritter Sport, Knoppers, Haribo.... helyett, miért nem a Tibi csokit veszed?? Pedig az annyira finom, és HAZAI!! Ne az ilyen nyugati hulladékot fogyaszd!


Tibi csoki, Kőbányai sör, Repülős keksz, Piros mogyorós,... Igaz MAGYAR ember ezeket eszi, és nem kér a nyugati fertő posványában létrehozott termékekből.


Németországban a legszarabb minőségű vacak áru is fényéveket ver rá a legjobb minőségű magyar árukra.

2021. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!