Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban vannak nők, akik...

Valóban vannak nők, akik egyedül isznak egy bárban, szórakozóhelyen vagy ez csak a filmekben van így?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
USA-ban kb tényleg így ment kb 10-15 évvel ezelőtt. Ma már annyira nem jellemző ott sem.
2021. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod?
2021. máj. 5. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én néha szoktam.

Bár itthon olcsóbb inni, de gyakran jobb egyedül lenni, ilyenkor elmegyek és egyedül iszok valamit egy bárban.

2021. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem ittam egyedül ilyen helyen, totál szocfób lennék, kínosan érezném magam, otthon is tudok egyedül iszogatni. Társaság nélkül nem látom értelmét.
2021. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos egyszer sem láttam még ilyet.

Mindig azt mondják, hogy ismerkedj a való életben.

De a lányok mindig társaságban vannak, és elég fura csalódni hozzájuk 🤷‍♂️

2021. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Kint éltem 17 évig. Ha egy csaj egy bárban ült egyedül vagy egy barátnővel az 10-ből 9-szer azt jelentette, hogy szexpartnert keresnek.

2021. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

(3-as vagyok)


De jó, én vagyok a 10-ből az az 1, aki csak úgy elvan és nem pasizni akar :D

Moziba is egyedül járok.

Néha étterembe is (covid előtt) egyedül beültem egyet vacsorázni.

2021. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés volt már, és mondtam, hogy vannak! :D
2021. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En is mondtam mar. Repteren kezdodott, aztan megerkezve is kialakult bennem, hogy miert ne ihatnek valamit egyedul. Ket szempont van. Idot akarok elverni valami miatt, plusz egy italnyi hatast szeretnek, mert jolesik, es nem fuggo vagyok.
2021. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam ilyet, hogy hátha odajön hozzám valaki barátkozni, ismerkedni, de egy idő után rájöttem, hogy arra a helyre max egyetemista korosztály megy be, máshova meg már nem volt kedvem átmenni, úgyhogy ott söröztem egyedül. Végül csak rossz kedvem lett és hazamentem.
2021. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!