Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek el hogy nem...

Miért ítélnek el hogy nem akarok kapcsolatotot? 19/F

Figyelt kérdés

Mérgező családi környezetből próbálok kiszakadni , ha felvesznek az egyetemre hátam közepére se kívánok egy nőt. Nem is volt még, kapcsolatom. 2x voltam nagyon szerelmes és visszautasítottak azóta nem akarok semmi komolyat

Egyfolytában kérdezik hogy miért nincs csajom, másnak van, tudom ez lenne a megszokott de először el akarok költözni, megtalálni önmagam, illetve amit tanulni akarok az kreatív munka ami nekem fontos és nem akarom az időmet megosztani egy nővel. Nem tudom ez mennyire súlyos probléma, van e valakinel ilyen?


2021. máj. 5. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ez sztem normális, mert nem hinném hogy ha ilyen helyzetbe vagy, akk pont nőzni kénne.
2021. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!