Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, de közben...

Magányos vagyok, de közben nem is akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
17/l

2019. ápr. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A magány és az egyedüllét nem ugyanaz. A magány kb hasonló a kirekesztettség érzésével,vagy hogy különbözünk a többi embertől,akikkel mondjuk társaságban vagyunk. Az egyedüllét pedig azt jelenti,hogy nem vagy párkapcsolatban.
2019. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így boldog vagy, akkor semmi gond :) vagy változtatnál a személyiségeden, esetleg barátkoznál másokkal?
2019. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha magányos vagy nem feltétlenül szerelemre vágysz. Barátokat kellene szerezned!
2019. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok amúgy, nem tudom mit akarok, volt egy kapcsolatom és vannak napok mikor nagyon akarnék valakit magam mellé valamikor meg megvagyok egyedül..

Magány az adott csak valamikor megbékélek vele, fura vagyok

19/F

2019. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azért nem akarok kapcsolatot mert félek hogy el leszek hagyva és ujra egyedül leszek
2019. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!