Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdezi meg valaki hogy...

Miért kérdezi meg valaki hogy hogy vagyok ha nem válaszol rá?;D

Figyelt kérdés

Még két éve a szigeten haverkodtunk össze, én magyar ő más nemzetiségű, persze több is volt köztünk. Nekem egy gyönyörű emlék amit tőle kaptam. A fesztivál után még egy hónapig sokat beszélgettünk, de utána egyre koptak a beszélgetések, főleg azért mert nem nagyon írt vissza (az angolja elég rossz volt; én voltam a lány ő a fiú)

Kicsit rosszul esett mert nyilván nem akarok már tőle semmit, de szívesen venném ha írna magáról pár sort, mert remélem jó irányba sodorja az élet. Azóta nekem is meg szerintem neki is lehet valakije

Még februárban rám írt hogy hogy vagyok, le is írtam, kérdeztem őt

De azóta se írt csak leláttamozta xd


De amúgy minek kérdezi meg ha egy válasszal se méltat? Miért csinálják ezt az emberek? Amugyse az erőssége a visszaírás, de ha már ő keres, legalább egy mondatot írhatott

Volna rá


Ma álmodtam vele, azért is jutott eszembe a kérdés:D

Nyugi nem lovagolok rajta csak erdekel minek kerdezi meg toled valaki ha valaszra se meltat



2021. máj. 7. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy nem azt a választ kapta, amit várt?
2021. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát elmondtam neki hogy x helyen lakok, egyetem, meg megyek tanulni ide, meg a hobbijaim. A párom megse említettem

Szerintem jobbak ezek mint a sablonos jól vagyok:D

2021. máj. 7. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elfelejtette hogy írt.

Viszont a jelenség ismerős. Én is válaszolok mindig érdemben a "hogy vagy" kérdésre, mert baromira idegesítő az ilyen unalmas "jól köszi, semmi különös" stb. Ha feltesz egy ilyen kérdést, akkor is ha nem érdekli, én válaszolok rá.

És bizony nem mindig reagálnak rá értelmesen.

2021. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze nem szamit sokat, szep emlekek vagyunk a masiknak. De en kedvelem ot annyira hogy erdekeljen mi lehet vele, es boldog e.
2021. máj. 7. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalabb evente egyszer. Fiatalsagom es tini eveim egyik meghatarozo emleke
2021. máj. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!