Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozható ez fel?

Hogyan dolgozható ez fel?

Figyelt kérdés

A szüleim 5 évesen különmentek. Emlékszem, hogy állandóan ment a vita, mert anyukám nem akart apukámhoz engedni. Apukám viszont jött értem az oviba mint mindig, amiért anyukám rendőrt hívott rá stb.

Én 17 éves vagyok és Édesapámmal lakom 8 éves korom óta. Az alapszitu, hogy anyukám megcsalta Apukámat, lebukott, de a 2 évig tartó gyermek elhelyezési pert végül Apukám nyerte.


Volt anyukáméknak egy nagyon durva autó balesete akkoriban. Emlékszem hogy kórházban volt anyukám, a barátja, a nagymamám és a nagybátyám is hónapokig.

És én tegnap tudtam meg, hogy nem autóbaleset történt, hanem apukám verette meg és törette el kezüket lábukat az embereivel azért amiért anyukám megcsalta, meg amiért el akart tiltani tőle engem és mert hogy szemtelen volt vele anyukám szeretője.


Mivel nincsenek titkaink egymás előtt Apát is megkérdeztem erről. Elmondta, hogy igen ez történt, mert elárulták őt és ráadásnak el akartak venni tőle engem, akit mindennél jobban szeret és putriba nyomorba vinni. A családjukat elárulók büntetése pedig ez ami velük történt.


És én meg most őrlődöm. Mert megértem Apát, mert tényleg mióta élek csak ő törődött velem. De anyát is szeretem azért és a mamát is. És pontosan tudom, hogy a családunk az első és ilyesmi amit anyukám tett nem tolerálható ,de ez most azért sokkolt.


2021. máj. 8. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

"...hogy nem autóbaleset történt, hanem apukám verette meg és törette el kezüket lábukat az embereivel azért amiért anyukám megcsalta, meg amiért el akart tiltani tőle engem és mert hogy szemtelen volt vele anyukám szeretője."


Aha.

2021. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Regényt írsz vagy forgatókönyvet tesztelsz?

Mindkettőnek sz.r.

2021. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Elropogtattam pár kekszet, míg ezt elolvastam.Van még mit csiszolni rajta, de jó volt,elsőre.Később figyelj a jobb fogalmazásra és a hihetőbb történetszálra.

Üdv, egy másik troll!

2021. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!