Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek koravénnek számít...

Szerintetek koravénnek számít így?

Figyelt kérdés

Adott egy 29 éves pasi, aki nagyon tetszik, viszont kicsit azt érzem, hogy fiatal kora ellenére olyan lenne, mint egy nyugdíjas.

- Csak bort iszik, sör szóba sem jöhet.

- Komolyzenét hallgat.

- Színházba, múzeumba, éttermekbe szeret menni (persze, ha nincs koronavírus).

- Nincsenek színes ruhái, csak egyszínűek, azokból is javarészt fekete, sötétkék és fehér.

Őrjítően jó pasi, de ha esetleg összejönnék vele, akkor ott van a félelmem, hogy nagyon különbözni fogunk.


2021. máj. 8. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
erre való az ismerkedési fázis...
2021. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kíméld meg a srácot magadtól, hátha talál magának egy értelmes lányt.


Elég zakkant lehetsz, ha szerinted koravén az, aki nem iszik sört és múzeumba jár... Te jó ég. Mindegy -.-

2021. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egymáshoz valók, ez egyértelmű a kérdésedből.
2021. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű nem csak ennyiből áll a személyisége, meg kell ismerni, aztán majd kiderül.
2021. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Koravén? Csak egy komoly férfi, kiforrott személyiséggel és ízléssel. Nyilván a hasonló emberek társaságát keresi, legyen szó barátságról vagy párkapcsolatról. Az biztos hogy nem egy felszínes, gyerekes, buta p.csát akar maga mellé. Szóval Kérdező, inkább a saját kategóriádban keresgessél mert ezzel a férfival nagyon fölé lőttél érzésem szerint.
2021. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Egyetértek
2021. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem ezek alapjan tetszene, de nyilvan van egy csomo sokkal lenyegesebb info amit nem ismerunk. nem koraven, csak van egy izlese.
2021. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugasd meg magad vele, látszik hogy viszket rá a pin-ád, lehet durván nyerges a mondanivalóm (sőt biztos) de nektek felesleges kapcsolatba lennetek, szinte fix hogy nem fog működni.
2021. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Valami hasonlót akartam írni, csak lényegesen finomabb formában. Aztán elvetettem az ötletet.

Lehet, hogy egy szex után még jobban meg lenne veszve a fickóért.

2021. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9 Nekem nem számít a százalék :D


Igen az lehet...

2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!