Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek laza idegenek...

Hogyan legyek laza idegenek előtt?

Figyelt kérdés
Alapból egy jókedélyű, humoros és laza ember vagyok,szeretek másokat megnevettetni és ezzel nincs is baj, ha már ismerem azokat akiknek lököm a showt, viszont nagyon nehezen nyílik meg ez a tulajdonságom! Ha idegen közegbe kerülök, egyszerűen nem tudok épkézláb szövegeket nyomni, gáznak érzem, meg olyan visszafogott a hangnem is, nem tudom sugallni, hogy laza vagyok. Meg vagyok szeppenve.. Ezt lehet valami úton módon orvosolni?
2021. máj. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát, neked még mindig jobb mint nekem. Én nem hogy laza nem vagyok, hanem még akkor is iszonyat szorongok, amikor nem érzem hogy szoronganék. Mondják is, hogy ne szorongjak, de annyira átvettem ezt a tulajdonságot, hogy akkor is szorongok, amikor észre sem veszem.
2021. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából van nálam is szorongás, tényleg nagyon visszafogottan beszélek (már amikor beszélek), egy hét kell mire feloldódok annyira, hogy már jobb szinten megy kicsit a poénkodás, de addig hihetetlenül gáznak érzem magam..
2021. máj. 8. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretik a humoros, laza, és jókedélyű embereket, úgyhogy szerintem bátran legyél az.
2021. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék az lenni, de leblokkolok! Van, hogy egy komolyabb "poénra" rákészülök és mikor elsütöm, ugyan tetszik az embereknek, de én meg remege, mint a nyárfalevél és csak imádkozom, hogy senki nem vezsi észre! :D
2021. máj. 8. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell erőltetni higy mindenkit elkápráztass elsőre mert az egy kicsit eeőltetett. Ha nehezen engedsz fel hát ez van. Bár szerintem ez egy kis megfelelési kényszer miatt lehet ami szerintem nem olyan vészes ha egy hét után már felszabadult vagy. Szerintem ezen ne izgasd magad.
2021. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!