Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezik azt egyesek, ha...

Miért élvezik azt egyesek, ha beszólogatnak idegeneknek?

Figyelt kérdés
Múltkor kirándultam az erdőben. Szembe jött velem egy fiatalabb nő két kisgyerekkel. A nő köszönt, vissza is köszöntem. Azután elhaladtam a gyerekek mellett. Ezután a nő azt mondta a kislánynak -de jó hangosan, hogy halljam: "általában a fiúknak kell előre köszönni. Ha ő nem köszön, te se köszönj."

2020. szept. 19. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez miért beszólogatás? Az anyuka közölte a gyerekével a saját nevelési elveit. Mennyiben érint ez téged?
2020. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
A nő nem is hozzád beszélt, te okostódi, nem értem mi bajod van.
2020. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy azért mondta tényleg mert illemre tanítja a gyerekeit, de ha szerinted nem akkor azért mert mindenhol vannak Karen-ek. Elég idegesítő amikor beugatnak, az a legjobb ha nem reagálsz rá.
2020. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor neked miért köszönt előre az az anyuka? 😀
2020. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
"általában a fiúknak kell előre köszönni. Ha ő nem köszön, te se köszönj." - De azért ő köszönt előre egy ismeretlen embernek az erdőben.. oké.. :D
2020. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Bolond lehetett, aki köszön idegeneknek csak úgy az nem százas. Más tészta ha bemész egy épületbe.
2020. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Városban nem szokás egyáltalán köszönni, de ritkábban lakott helyen (például falu) vagy mondjuk egy erdő, igenis szoktunk köszönni egymásnak ismeretlenül is.

Megértem a városi viselkedést is, egész nap megállás nélkül köszöngethetne az ember, annyian vannak. De ettől még bunkóság a fent említett helyeken nem köszönni.

És igen, a fiúknak illik előre köszönni.


Szerintem az akiről írtál, felemás módon viselkedett. Illedelmesen viselkedett, köszönt. De lehet tényleg neked is szólt amit a gyerekének mondott. És az is bunkóság amit a végére mondott hogy ne is köszönjön.

2020. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Amugy meg, mifele allat az, aki az erdoben koszonget ?
2020. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
A nő előre köszönt neked,de ő arra tanítja a lányát,hogy a fiúk köszönjenek előre...most te ilyenekkel minek foglalkozol? Ha konkrétan neked szólnak be,az más kérdés persze.
2020. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!