Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szereted, ha idősek ismeretlen...

Szereted, ha idősek ismeretlenül megszólítanak? Szívesen beszédbe elegyedsz velük ilyenkor?

Figyelt kérdés
Pl. orvosi rendelőben, buszon stb.
2021. máj. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én igen! :D Itt, mifelénk intelligensek és érdeklődőek az idősebbek. Szívesen cserélek velük tapasztalatot, sokat tudunk egymástól tanulni.
2021. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen és igen :D

Egyreszt szerintem aranyos masresz eselyes hogy az ido nagyreszeben egyedul vannak es nem nagyon tudnak masokkal beszelni szoval en mindig beszelek ilyenkor veluk. :)

20L/N

2021. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút utálom, és menekülök, amint lehet. Még a lépcsőházba is csak akkor megyek ki, ha csend van, és nincsenek ott.
2021. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Kortól és nemtől függetlenül utálom!
2021. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon. Főleg mikkor egy random idös néni a nevemen szólít, a semmiből. Ráadásul, úgy hogy még az életemben nem láttam. Erre még ott van a szocfóbiám, meg az introvertált természetem, és valami parádés beszélgetések sűlnek ki belőle.
2021. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, szóval nem rajongok az ilyesmiért, de ha aranyos az illető, természetesen udvariasan elcsevegek vele.
2021. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha aranyosak, akkor szivesen beszelgetek veluk
2021. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem feltétlenül tartozik a kérdéshez, de a mi környékünkön nagyon "aktív" életet élnek az idősek :D Összejárnak, már szó szerint "bandáznak", és nevetve mesélik el egymásnak a tinédzserkori szexuális kalandjaikat és b@sznak ki a menősködő hülyegyerekekkel :D


Úgyhogy nagyon nagy formák az idősek nálunk, nagyon megkedveltem őket!

2021. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert mindegyik csak azt tudja szajkózni, hogy egyedül ő építette fel az országot...
2021. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem, eleve rühellem, ha bármiért is leszólítanak, az idősekkel pedig különösen nem jöttem ki soha.
2021. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!