Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel szólítsak le embereket...

Mivel szólítsak le embereket az utcán?

Figyelt kérdés
Szóval észre vettem magamon, hogy nem nagyon tudok felszabadultan beszélgetni ismeretlenekkel és néha azokkal se akiket kicsit ismerek tehát szó szerint nem merem kinyitni a számat Azt kérdezném ha suli fele megyek, jövök vagy akár hova megyek például kutyátsétáltatni akkor milyen kérdéseket tegyek fel egy idegennek mert gyakorolnám az hogy kinyissam a számat és ez talán tudna segíteni mert lenne tapasztalatom meg már csináltak és akkor könyebb. Előre is köszi :) 15/F

2017. szept. 4. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk kérdezd meg, hány óra, milyen sűrűn jár a busz, hol van a közelben valamilyen üzlet, vagy milyen a környék, mert ismerősöd ideköltözne.. stb. legyél kreatív, bátorság! Lehet egy szó után otthagynak, de ne add fel :)
2017. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tök jó. Csak csináld is meg.


Kezdheted olyasmivel, hogy kérsz papír zsepit vagy pénzt, mert venned kell valamit és csak egy tízes hiányzik pl.

2017. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van kutyád ? Akkor miért nem mész kutyafutatóra, vagy olyan helyekre ahol kutyások bandáznak, velük lehet beszélgetni, nem leszólítgatni idegeneket csak úgy.
2017. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
en az ilyen leszoligatos emberektol rosszul vagyok es meg sokan masok is sztem ne csinald, penzt meg még veletlenul se kerj azt a csovesek szoktak meg a szinesboruek.
2017. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%
Menj oda egy lányok markold a fenekébe és kérdezni még tőle hogy ez kőkola ?
2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom régi a kérdés de azért én is válaszolok.

Én támogatom az ötletet. Kommunikálj idegen emberekkel amikor csak tudsz.

Útbaigazítást simán kérhetsz pl merre van van az xy utca- szinte senki nem reagál erre negatívan.

De ha boltban vagy akkor ott is csinálhatsz ilyeneket. Pl odamész egy nőhöz 2 dezodorral a kezedben és megkérdezed hogy melyiknek jobb az illata.

A lényeg hogy mindig egyszerű rövid kérdéseket tegyél fel hogy lássák hogy nem akarsz a nyakukon lógni csak segítséget kérsz:)

2018. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!