Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha egy nagyon...

Mit csináljak ha egy nagyon szép lány randizni akar velem, de nincs drága kocsim stb?

Figyelt kérdés

Nem rég csináltam egy Tinder fiókot és hát jobbnak sikerült mint vártam,egy csomóan akarnak velem találkozni,viszont kicsit be is szartam pont ez miatt.


Például van egy lány aki nekem is nagyon tetszik,és én is neki de nem vagyok valami gazdag...attól félek ha meglátja a kocsimat ott hagy a p..ba,vagy kinevet. Egy F Astrám van szóval szerintem erre elég nagy az esély :D


Nem tudom azt sem mondani,hogy valami komoly vállalkozó lennék vagy valami,és eléggé elment az önbizalmam ez miatt.


Ettől függetlenül azért szerintetek találkozhatnék vele?Lenne értelme? 29f


2021. máj. 9. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Proba szerencse ! Mit tudsz veszteni ?
2021. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Tereld a beszélgetést a kocsikra, aztán valahogy írd meg milyen van neked, majd kiderül hogy reagálja le.
2021. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%

Szerintem ha normális a lány, és bejössz neki, akkor nem fogja érdekelni, hogy milyen kocsid van :)

Ha meg egy kocsi elriasztaná, akkor hagyd a francba, az ilyen lánnyal nem éri meg foglalkozni.


L

2021. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak a képeken nem feszítesz valakinek a 90 milliós Ferrari Berlinettája mellett, azt sugallva, hogy az a tiéd, akkor gondolom a csajt nem a kocsi érdekli.
2021. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van bármi arra utaló a profilodban, hogy nagyobb lábon élsz mint valójában? Mert ha nem kamuztál eddig, akkor nem fog számítani.


Ha meg igen, akkor inkább örülj, hogy gyorsan megszabadulsz a golddiggertől

2021. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a csajt a kocsi érdekli, akkor jobban is jársz, ha ez még az elején kiderül. Amúgy szerintem ez elég szterotíp, miért alapból úgy állsz hozzá, hogy mindenki ilyen felszínes, haszonleső tyúk lenne? Ha meg tényleg ezt gondolod, minek próbálsz ismerkedni?
2021. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen ostoba komplexusokkal tényleg ne menj nő közelébe, mert még a legnormálisabbat is tönkreteszed.
2021. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre a tény az, hogy ezek a te gondolataid. A valóságot nem tudjuk, mi biztosan nem, de a leírtak alapján te sem.


Találkozz vele, és akkor minden kiderül. Veszítenivalód nincs, ha nem kamuztál a profilodon.

2021. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem használok kamu profilt,mivel facebookkal jelentkeztem be szóval nyitott könyv vagyok,komplexusok szerintem mindenkiben vannak...olyan emberrel nem találkoztam még akinek valami nem tetszett volna magán külső/belsőre értem.

De nyilván vannak tökéletes emberek is :D


A normális válaszokat köszönöm! :) azért megpróbálom vele.

2021. máj. 9. 13:43
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánat olyan emberrel nem találkoztam aki teljesen megvan magával elégedve...így értettem.
2021. máj. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!