Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted le akar húzni?

Szerinted le akar húzni?

Figyelt kérdés
23F vagyok, van egy lány Barátom ő 20 éves.... 3 éve jó barátok vagyunk. Mindig melletem állt. Régen nem vett el tőlem még egy csokit sem! Azonban most 1 éve furcsa. Van neki egy kisfia is futó kapcsolatból, azonban egyszer meghívtam enni, aztán még egyszer ő meg sose egy csokit se vett nekem! Azonban ő kijelenteni bátran nekem csirkemell kell krumplival, salátával, meg vegyél nekem egy toffifet is, meg a kis gyereknek vegyél finom csokikat,! Szerinted ez lehuzas ra megy? Sokszor annyit nem mond hogy Koszonom kedves vagy vagy valami csak elkapja a markába most is irt nekem hogy holnap vegyek neki chipset hellt , csokit
2021. máj. 9. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lehúzás a jó szó. De nincs rendben, hogy ezt ő mondja meg, és nem te adod ha kedved van.


Tedd rendbe ezt a dolgot. Mondd meg neki, hogy most vegye ő a dolgokat. Már csak azért is, hogy nézd meg a reakcióit. Lehet az sok mindent elmond.

2021. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, ha időnként meghívod egy barátodat ebédelni, esetleg a gyerekével együtt, az szerintem normális, főleg mert gondolom nem veti fel a pénz őket. Ha ezt elvárja, és visszaél vele, az már nem. Elég vékony a határ a kettő között, mi ezt innen nem fogjuk tudni eldönteni.
2021. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!