Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit mások furcsának...

Mi az, amit mások furcsának látnak bennetek, de nem értitek, miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csendes vagyok és keveset beszélek. Mindig beszólogatnak miatta, meg amikor suliba jártam, állandóan kibeszéltek emiatt és a mai napig nem értem, miért fáj ez annyira mindenkinek körülöttem.
2021. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok embertől kaptam meg, hogy furcsa a személyiségem. Azóta se értem, hogy miért.
2021. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


#1 sose értettem miért tartják ezt furcsának, pedig én nem vagyok az.

2021. máj. 9. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodásmódom. Sok mindenben máshogy gondolkodok, mint az “átlag” és ezért éreztem már, hogy az illető furcsának tart.
2021. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim azt tartják bennem furcsának, hogy introvertált vagyok, egyszerűen nem tudják felfogni ennek a szónak a jelentését, és képtelenek elhinni, hogy ilyen létezik, mivel ők extrovertáltak.

Én őket tartom enyhén furcsának amiatt, hogy ennyire tájékozatlanok.

2021. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a csendességet és, hogy keveset beszélek. Nem tudom összeszámolni hányszor kaptam már meg... "Miért beszélsz ilyen keveset?, Csak ott ülsz csendben., Olyan csendes, mint én., Régebben még ennyit sem beszélt." Stb..stb... Szóval a csendességet.
2021. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az introvertáltságot bennem is furcsának látják.
2021. máj. 9. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnek tolem. Belejuk latok. Kimondom, amit gondolnak.
2021. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem látnak enni a munkahelyemen, furcsa a gondolkodásom, nem közeledek senkihez sem "Hogy telt a hétvégéd?, Hogy vagy?" értelmetlen small talk-os kérdésekkel.

Alapból idegesebb típus vagyok, hogy milyen lesz a napom, meg tudok-e oldani minden problémát/feladatot, stb. Ez abból is adódik, hogy figyelnem kell magamra egy alapbetegség miatt.

2021. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 én azt pozitívnak látom, az olyan tulajdonság, ami erőssé tesz, ha átlátsz rajtuk, nem tudnak csak úgy játszani veled.


Köszönöm továbbra is.

2021. máj. 9. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!