Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak a lányok...

Miért tartanak a lányok furcsának, ha kicsit közelebb kerülök hozzájuk?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura a kérdés, illetve hosszú, nem erényem a részletezés, de megpróbálom jól leírni a problémámat. Alapvetően sok barátom és ismerősöm van, akik közül vannak lányok is. Velük semmi problémám nincs, elvagyok mindegyikkel, mert csak ismerősök. Viszont ha úgy hozza az élet, hogy egy lánnyal muszájból kell több időt együtt töltenem kettesbe, legyen az munka/buli akármi, akkor mindig olyan furin/kínosan alakulnak a dolgok. És az a legnagyobb baj, hogy nem tudom elmagyarázni a miértjét sem. Az én sejtésem az, hogy bár a kinézetem mást mutat, de elég unalmas/egyszerű ember vagyok, aki még ráadásul introvertált is. Így ezek kombinációját egyszerűen nem tudják a lányok hova tenni (Nem vagyok bőbeszédű/kezdeményező típus, és itt már sokan elitélnek) szerintem. De ugyan ez a helyzet, ha csak kavarok valakivel, egy szimpla egyéjszakásnál is. Kb. csak a full extrovertált, kezdeményező nőkkel tudok kijönni, úgy hogy ők irányítanak végig. De maga a kérdés nem eköré irányul, hanem, hogy ezekután, ha megvolt egy kettesben lévő alkalmom egy lánnyal, akkor mindig megromlik vele a kapcsolatom. Sokszor volt rá példa, hogy csak távolról ismertem egy lányt, vagy csak bejöttem neki, jól kijöttünk, majd ezután kettesbe kerültünk, jobban megismert, és utána elvesztette az érdeklődést irántam. És ez miért van? Aláírom, hogy nekem teljesen más a gondolkodásom, mint egy átlagembernek, nagyon racionális vagyok. De ennyire taszítanám vele a lányokat? Vagy csak ennyire rossz emlék volt nekik a velem együtt töltött idő?


Nagyon köszönöm, ha elolvastad a kérdésem, lehet kissé zavaros lett, de minden kérdésre válaszolok, hogy érthetőbb legyen.



2020. júl. 26. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy őszinte, nem mondod ki amit gondolsz. A kommunikációban nagyon fontos és férfias dolog az, ha vállalod a véleményed.


Amint elkezdtem randikon is ezt csinálni, rögtön fordult a kocka. Szó szerint azt mondtam a csaj kedvenc filmjére hogy egy gagyi, túlértékelt alkotás mert... és tetszett neki hogy van véleményem róla amit értelmes módon alá is tudok támasztani.


Szóval ha nem akarsz awkard lenni, akkor legyél önmagad és ne gondold, taktikázd túl a dolgokat

2020. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Punci vagy azért, beszélj irányíts.

Egyszerűen légy férfi.

Persze hogy nem kell nekik egy unalmas nő.

Ha úgy tudsz kijönni egy lánnyal hogy ő irányít végig az elég nagy baj.

Főleg hogy elvileg a lábad közt golyók vannak.

2020. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!